O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, podróże
  • Ulubiony zawodnik Lionel Messi, Sergio Busquets, Sergi Roberto, Fernando Torres
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2009

Statystyki

  • Dni w serwisie 3077
  • Liczba komentarzy 270
  • Polecenia 542

Komentarze

0

Poleci ktoś jakiś sprawdzony nocleg w Barcelonie? Ważne, żeby był na studencką kieszeń i w miarę blisko centrum lub z łatwym dojazdem do centrum.

2

BVB :)

0

Chester Bennington, o którym wspomniałeś, walczył z depresją od najmłodszych lat, był molestowany przez przyjaciela rodziny w dzieciństwie. Wystarczy się wsłuchać w teksty, żeby choć w małym stopniu spróbować wyobrazić sobie jak czuł się sam ze sobą. Inny przykład - Robert Enke. Od dziecka nie potrafił poradzić sobie z presją, którą chyba najbardziej na boisku obciążeni się bramkarze. Im wyższy poziom osiągał jako piłkarz, tym trudniej mu było sobie z tym radzić.
Wiadomo, są przypadki, gdzie ludziom od sławy odbija i kończy się to w wiadomy sposób, ale często te problemy zaczynają się już w bardzo młodym wieku, niekoniecznie dzieje się tak od popularności czy posiadania "wszystkiego".
Z resztą, nie oszukujmy się, w Polsce codziennie wiele osób odbiera sobie życie, ale nie mówi się o tym i nie odbija się to tak szerokim echem jak właśnie w przypadku gwiazd. W ciągu ostatnich 3-4 lat tylko w kręgu osób, które skądinąd znałam aż piątka odebrała sobie życie. Problem jest ogromny.

0

Na szczęście dziś środa, sklepy otwarte, więc można szybko skoczyć po coś do jedzenia. :)

0

To była ironia, nie wiem, czy ją wyczułeś :)
Ja w żadnym wypadku nie uważam (w przeciwieństwie do pewnej części społeczeństwa) , że wszystko co na zachodzie jest cacy, idealne i postępowe.
W niektórych krajach, które wymieniłam obowiązuje tylko częściowy zakaz, np. w Holandii w niektórych gimnach. Co nie zmienia faktu, że nawet w Polsce jak komuś bardzo zależy można podskoczyć na najbliższą stację benzynową.

Zobacz wszystkie

37

Świetny pomysł i piękne upamiętnienie. Głos Camp Nou zostałby na zawsze tam, gdzie jego miejsce.

31

Spotkał mnie wczoraj zaszczyt i nieopisane szczęście. Za mną i grupką moich znajomych w sali kinowej zasiadło stado bydła (przepraszam, ale inaczej się nie da tego nazwać) 'kibicujące' Realowi. Nie było nam dane obejrzeć meczu w normalnych warunkach, bo cały czas ci jegomoście wydzierali mordy na całą salę kinową, każda odmiana łaciny poleciała w stronę każdego zawodnika Atletico, nawet komentatowi się oberwało, gdy mówił coś dobrego o Atletico. Dzikie odgłosy, uderzenia w moje siedzenie od tyłu non stop. Apogeum nastąpiło, gdy jeden z tych pożal się Boże kibiców krzyknął "CO TY K.. WA ROBISZ CALLEJON" w momencie, gdy Carvajal był przy piłce. Nie wiem, może żeśmy inny mecz oglądali... To, co się działo po karnych przechodzi ludzkie pojęcie. Czułam się jak w zoo. Skutecznie zostało mi obrzydone to widowisko, innym również, z tego co zdążyłam zaobserwować. Na miejscu innych, normalnych kibiców Realu wstydziłanym się siedząc na tej sali i wsłuchując tych krzyków. Człowiek płaci za bilet, przychodzi obejrzeć mecz w kulturalnej atmosferze, a tu rozczarowanie. Zero jakiegokolwiek poczucia nawet odrobiny kultury osobistej.

31

Thiago Messi, Milan Pique i Beniamin Suarez rozpoczęli dziś naukę w szkółce Barcy. :)

27Babcia Di Marii zmarła na kilka godzin przed meczem, smutny widok..

24

„Twitter, Facebook, Periscope, Instagram… to nie jest piłka nożna” - Xavi na temat zamiłowania piłkarzy do portali społecznościowych.

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien być w niedalekiej przyszłości podstawowym prawym obrońcą Barcelony?