Xavi6FCB
Dołączył/a: listopad 2010
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale jestem szczęśliwy!!! Kocham całą drużynę!! ale zajebiście :D:D
VISCA EL CAMPEONES!!!
0
Nie ma szans na granie w pierwszym składzie
Xavi, Iniesta, Afellay, Thiago i chyba więcej nie trzeba mówić dlaczego ;]
0
Tu wyjątkowo zgodzę się z Panem The Special Five, złotą piłkę powinien dostać:
1. Xavi
2. Messi
3. Snajder
0
Należy mu się ten urlop :)
0
Dzięki wszystkim za pomoc ;)
Visca el Barca!
0
QbeCK
No tak wiem..:P
0
Cześć. Mam pytanie do Was. Zamówił może ktoś z Was koszulkę Barcy na allegro]? Jeśli tak to ile Wam szła ta koszulka do Was do domu?
0
reventon
Alves gra w F50 ;]
0
no zdjęcie super :) caly Xavi :D
0
Messi
Villa
Pedro
dopiero teraz zczaiłem o co chodzi z tym MVP :P myslalem na poczatku ze chodzi Most Valuable Player :)
0
Licze na Xaviego i Pep'a
Ale dla mnie to obojętnie, ważne że to będzie ktoś z Barcy ! :)
Visca el Barcelona!!
0
no i mamy 2-0
messi traci do ronaldo 2 gole :(
0
1-0 dla realu ;/
a myslalem ze bedzie chociaz remis i wtedy by traili do nas 4 pkt
licze ne valencie!! :)
0
Po tym zachowaniu powinien nie grac juz w reprezentacji. Reprezentant ma byc wzorem, a nie chamskim, nie umiejącym przegrywac gnojem!!
0
Oczywiście Fabregas musi przejsc do Barcelony, ale nie kosztem Sergio!!
Sergio musi zostac!!
0
Piękny mecz, oczywiście całkowita dominacja BARCY!!!:D
Ich podania..no poprostu brak słow :)
PS. Straciłem szacunek do Ramosa za te jego zachowanie na Xavim i Puyolu;/
Visca el Barca!
0
Szkoda że za Bojana ;/
Ale bardzo chciałbym zobaczyć Teveza w koszulce Barcy :D
0
Mam pytanie:
Dlaczego główny zarząd i pierwszy skład zespołu latają jednym samolotem?? Oby nie było jakieś powtórki ze Smoleńska :)