O sobie

  • Zainteresowania Piłka Nożna, Pożarnictwo
  • Ulubiony zawodnik Xavi Hernandez, Lionel Messi, Steven Gerard, Ronaldinho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Liverpool, Pogoń Szczecin
  • Barcelonie kibicuję od 2005

Statystyki

  • Dni w serwisie 5694
  • Liczba komentarzy 198
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Z całego szacunku dla Tito, ale powinien odejść. Tak jak w pierwszej części zespół jeszcze dobrze grał, tak w tym to jedna wielka porażka (oprócz meczu z Milanem na Camp Nou). Z zespołu powinni odejść jeszcze m.in. dos Santos, Pedro, Fontas, jak i również Villa, który dzisiaj chciał ale nie ten wiek i Alexis, który gra w kratkę. Ściągnąć z wypożyczenia Cuence, kupić Neymara i Rooneya jakiegoś klasowego stopera, marzy mi się Hummels.
BYĆ KIBICEM BARCY TO DUMA!!

0

Mnie się cały czas marzy Luis Suarez w Barcelonie :)

0

Na temat tego co pisze zdf pozostaje tylko ten mem:

http://lolways.com/Portals/0/Images/Geblog/201206/422_1316_idiots-idiots-everywhere_0.jpg

Zamilknij pajacu bo nikt Ciebie słuchać nie chce!

0

No i mamy 16 pkt przewagi nad Realem :D Pieknie :D My graliśmy dla Tito i Real chyba też :) Nie możemy sobie odpuścić drugiej częsci sezonu, a Królewscy niech lepiej walczą o 2 miejsca, aby podtrzymać swój honor :)
VAMOS!

0

Jonathan i Andreu nigdy nie przekonali mnie swoją grą i moim zdaniem nie zrobią kariery w Barcelonie. Natomiast do Cuenci się przekonałem i powinien dostać parę minut w meczach, patrząc nawet na to jak słabi są (nie oszukujmy się) Pedro I Villa w tym sezonie.

Zobacz wszystkie

0

Zawsze jak gram Maxwell to mnie irytuje to, że zawsze jak dostanie piłkę to zawsze ją do tyłu podaje zamiast przejść przeciwnika i wtedy podać lub dośrodkować.

0

Cuenca zagrał fenomenalny mecz, lecz ten nie szczęsny "upadek" pospuł trochę obraz jego wspaniałem gry..
Tello fantastyczny debiut, pokazał się ze świetnej strony :)
Matrwi mnie forma Pedro, w poprzednich dwóch sezonach rządził i był jedną z podpór Barcy, mam nadzieje że jego gra się polepszy.
A Cesc jak najbardziej najlepszy na boisku, ciekawi mnie tylko gdzie są Ci przeciwnicy jego transferu? ;>

0

Pedrito :D Co za meczyk :)

0

NANI :( i przegrywamy 0-1

0

No i pięknie :) Witaj spowrotem Jordi :) Visca el Barca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?