0

Ktoś z Bydgoszczy idzie na rewanż z Interem do Multikina?

0

Jest ktoś z Bydgoszczy chętny wybrać się na rewanż z Interem do Multikina?

1

Jest ktoś z Bydgoszczy, kto chcę się wybrać do Multikina na rewanż z Interem?

0

@Sinirsey spoko, może jeszcze kogoś uda się złapać, do wtorku trochę czasu zostało a miejsca są

0

Jest ktoś z Bydgoszczy chętny wybrać się na rewanż z Interem do Multikina (chyba że znacie lepszą opcje)? Fajnie by było zebrać jakąś paczkę i pokibicować razem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?