Jest ktoś z Bydgoszczy chętny wybrać się na rewanż z Interem do Multikina (chyba że znacie lepszą opcje)? Fajnie by było zebrać jakąś paczkę i pokibicować razem.
Jest ktoś z Bydgoszczy chętny wybrać się na rewanż z Interem do Multikina (chyba że znacie lepszą opcje)? Fajnie by było zebrać jakąś paczkę i pokibicować razem.
Komentarze
0
Ktoś z Bydgoszczy idzie na rewanż z Interem do Multikina?
0
Jest ktoś z Bydgoszczy chętny wybrać się na rewanż z Interem do Multikina?
1
Jest ktoś z Bydgoszczy, kto chcę się wybrać do Multikina na rewanż z Interem?
0
@Sinirsey spoko, może jeszcze kogoś uda się złapać, do wtorku trochę czasu zostało a miejsca są
0
Jest ktoś z Bydgoszczy chętny wybrać się na rewanż z Interem do Multikina (chyba że znacie lepszą opcje)? Fajnie by było zebrać jakąś paczkę i pokibicować razem.
1
Jest ktoś z Bydgoszczy, kto chcę się wybrać do Multikina na rewanż z Interem?
0
Jest ktoś z Bydgoszczy chętny wybrać się na rewanż z Interem do Multikina?
0
Jest ktoś z Bydgoszczy chętny wybrać się na rewanż z Interem do Multikina (chyba że znacie lepszą opcje)? Fajnie by było zebrać jakąś paczkę i pokibicować razem.
0
Ktoś z Bydgoszczy idzie na rewanż z Interem do Multikina?
0
@Sinirsey spoko, może jeszcze kogoś uda się złapać, do wtorku trochę czasu zostało a miejsca są