0

Zawsze jest trochę przykro po przegranej, ale to nie boli - taki sport, a Barca to wielki klub i nie musi tego udowodnić nikomu. Ale cholernie boli to, że przegraliśmy z Realem.

0

Trochę niepokoi mnie Adriano zamiast Alby, ale Tito pewnie wie co robi więc VeB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?