Zawsze jest trochę przykro po przegranej, ale to nie boli - taki sport, a Barca to wielki klub i nie musi tego udowodnić nikomu. Ale cholernie boli to, że przegraliśmy z Realem.
Zawsze jest trochę przykro po przegranej, ale to nie boli - taki sport, a Barca to wielki klub i nie musi tego udowodnić nikomu. Ale cholernie boli to, że przegraliśmy z Realem.
Komentarze
0
Zawsze jest trochę przykro po przegranej, ale to nie boli - taki sport, a Barca to wielki klub i nie musi tego udowodnić nikomu. Ale cholernie boli to, że przegraliśmy z Realem.
0
Trochę niepokoi mnie Adriano zamiast Alby, ale Tito pewnie wie co robi więc VeB!
0
Zawsze jest trochę przykro po przegranej, ale to nie boli - taki sport, a Barca to wielki klub i nie musi tego udowodnić nikomu. Ale cholernie boli to, że przegraliśmy z Realem.
0
Trochę niepokoi mnie Adriano zamiast Alby, ale Tito pewnie wie co robi więc VeB!