ViscaElLegia
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2014
Rzeszów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
zlatan żałosny jesteś ibra to niesamowity piłkarz ale bogiem nigdy nie bedzie
0
hazard bardzie przypomina messiego niz ronalde
0
nikogo nie kupimy na co nam drugi douglas? lepiej wziąc kogos z barcy b a nie wydawac kase
0
lepiej niech zagraja po 45 min ale to marzenie scietej głowy
0
douglas i montoya to razem na po maja grać?
0
malaga 1:1 źzzzcfggv
0
jaki sklad bedzie miala barca?
0
bramkarz nigdy wiecej nie zdobedzie zp
0
zgadza się to co napisałeś ale jednak jest bohaterem wspólnie z messim
0
nadal będziecie jeździć po busim?
0
wlacz tv i ogladaj
0
zajebiscie kurwa nie ma to jak dostac 3 kartkiw 25 min i to jeszcze obroncy
0
0
skuteczność leży tak samo jak taktyka
0
w drugiej połowie zejdzie masche i wejdzie ivan
0
Ronaldo jest tylko jeden i niepowtarzalny więc ja tego lalusia nie zaliczam
0
zacznijmy od tego że on "nie" wygląda
1
kibice realu to hamy i tyle wiem coś o tym bo znam kilku kibiców oni nie kibicują realowi tylko myślą jakie przezwiska wymyślić dla messiego lub barcy to nazywa się hamstwo i 90% ich tak ma
0
chyba śnisz żadnego z nich nie bedzie zlota pilka stracila wartosc a trujka to bedzie messi ronaldo i kroos
4
ja też ale taki nigdy nie wyjdzie
1
ty huju jebany bravo zasłużyl znakomitym występem na mundialu i rekordm w la liga a casillas choc bardzo go lubie to nie zasłużył wogłule na nominacje grał gorzej niż Kuciak w Legi gorzej niż Szczęsny gorzej od Boruca a nominacje ma wg mnie to jest skandal a nagroda jest zarezerwowana dla Neuera
1
0
5-1
dla barcy messi 3
0
to jest najlepszy mecz barcy w tym sezonie i jest sie czym jarać
0
on go pobija od początku sezonu i mu narazie nie wychodzi
0
fabs też mówił ze w barcelonie chce zakonczyc kariere i co? klamał jak hu... Chciałbym wieżyc ze gery nie kłamie ale jakoś nie moge. Zreszta nie on pierwszy tak mówi
0
w hiszpani jest teraz 5 drużyn kturych dzieli chyba 5 pkt
0
teraz nadszedl taki okres jak za czasów rajkarda i trenerem bedzie xavi zobaczycie ze moje słowa sie potwierdza za rok moze dwa
1