O sobie

  • Zainteresowania Sport, motoryzacja
  • Ulubiony zawodnik Leo Messi
  • Ulubione zespoły Barca , Legia , Celtic
  • Barcelonie kibicuję od 2007

Statystyki

  • Dni w serwisie 4411
  • Liczba komentarzy 140
  • Polecenia 47

Komentarze

0

0

zlatan żałosny jesteś ibra to niesamowity piłkarz ale bogiem nigdy nie bedzie

0

hazard bardzie przypomina messiego niz ronalde

0

nikogo nie kupimy na co nam drugi douglas? lepiej wziąc kogos z barcy b a nie wydawac kase

0

lepiej niech zagraja po 45 min ale to marzenie scietej głowy

Zobacz wszystkie

5

on jest zbyt zarozumiały jak na piłkarza tej klasy

5

chciałbym żeby polska miała taki skład jak Niemcy wczoraj. Niewiem co nasi musieli by zrobić zeby zadowolić takiego hu..a jak ty. A Polska już awansowała na Euro wczorajszym meczem. Przypomnij sobie eliminacje do ME 2008 wtedy zwycięstwo nad Portugalią dało zajebistego kopa i teraz też tak będzie

4

ja też ale taki nigdy nie wyjdzie

3

napewno nie alonso hahaha

3

haha jakby messi stał w polu karnym jak ronalda i czekał na piłki albo przewracał się jak lalka to miałby 15 goli po 7 meczach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?