chciałbym żeby polska miała taki skład jak Niemcy wczoraj. Niewiem co nasi musieli by zrobić zeby zadowolić takiego hu..a jak ty. A Polska już awansowała na Euro wczorajszym meczem. Przypomnij sobie eliminacje do ME 2008 wtedy zwycięstwo nad Portugalią dało zajebistego kopa i teraz też tak będzie
Komentarze
0
0
zlatan żałosny jesteś ibra to niesamowity piłkarz ale bogiem nigdy nie bedzie
0
hazard bardzie przypomina messiego niz ronalde
0
nikogo nie kupimy na co nam drugi douglas? lepiej wziąc kogos z barcy b a nie wydawac kase
0
lepiej niech zagraja po 45 min ale to marzenie scietej głowy
5
on jest zbyt zarozumiały jak na piłkarza tej klasy
5
chciałbym żeby polska miała taki skład jak Niemcy wczoraj. Niewiem co nasi musieli by zrobić zeby zadowolić takiego hu..a jak ty. A Polska już awansowała na Euro wczorajszym meczem. Przypomnij sobie eliminacje do ME 2008 wtedy zwycięstwo nad Portugalią dało zajebistego kopa i teraz też tak będzie
4
ja też ale taki nigdy nie wyjdzie
3
napewno nie alonso hahaha
3
haha jakby messi stał w polu karnym jak ronalda i czekał na piłki albo przewracał się jak lalka to miałby 15 goli po 7 meczach