0

Zdjęcie wymiata xD

Ale od razu by go chyba każdy poznał.

0

Puyol więcej, Henry więcej, Guddy mniej.

0

Ale nie jest taką kapryśną dziewczynką jak Żelik i to jego zaleta :D

0

Szkoda Holendra... Nadal mam w szafie jego koszulkę Manchasterowską ;)

Ale to jest odpowiedź od Boga na Iniestę! Dzięki! :D

0

Amelie Meauresmo przed Gaelem Monfilsem? Chyba jacyć zdesperowani tranwestyci na nią głosowali ;o

0

W 2012 planowane zakończenie prac przebudowy. Będzie jeszcze piękniejszy! :D

0

No i koniec liderowania ;/

0

A mi się nie podoba, wolałem poprzednią, bardziej czytelna i wgl... ;/

0

Od zawsze go nie lubiłem. Głównie za nierówność w grze i niezdecydowanie. Jeśli już coś mu wychodzi to picem.

0

Takie sobie

0

Kto strzelił bramkę dla Hiszpanii?

0

P.S. Robinho w MC! :D

Visca el Barcelona!

Visca el Pep

0

Dobrze robi. Oby tylko chłopaki nie stracili motywacji.

0

Rooney zamiast C7... on jest prawdziwym królem ManU ;/

0

Janas, ale zryty garniak xDD

0

I git ;)

Teraz zająć się sprawą Silvy i będzie Drim Tim :D

0

po tym sezonie może już będzie miał :)

Visca el Xavi Hernandez!

0

"planują zakup polskiego GWIAZDORA występującego w Racingu Santander, Ebiego Smolarka. " xD

Dobre ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?