VamosBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mysłowice
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zdjęcie wymiata xD
Ale od razu by go chyba każdy poznał.
0
Puyol więcej, Henry więcej, Guddy mniej.
0
Ale nie jest taką kapryśną dziewczynką jak Żelik i to jego zaleta :D
0
Szkoda Holendra... Nadal mam w szafie jego koszulkę Manchasterowską ;)
Ale to jest odpowiedź od Boga na Iniestę! Dzięki! :D
0
Amelie Meauresmo przed Gaelem Monfilsem? Chyba jacyć zdesperowani tranwestyci na nią głosowali ;o
0
W 2012 planowane zakończenie prac przebudowy. Będzie jeszcze piękniejszy! :D
0
No i koniec liderowania ;/
0
A mi się nie podoba, wolałem poprzednią, bardziej czytelna i wgl... ;/
0
Od zawsze go nie lubiłem. Głównie za nierówność w grze i niezdecydowanie. Jeśli już coś mu wychodzi to picem.
0
Takie sobie
0
Kto strzelił bramkę dla Hiszpanii?
0
P.S. Robinho w MC! :D
Visca el Barcelona!
Visca el Pep
0
Dobrze robi. Oby tylko chłopaki nie stracili motywacji.
0
Rooney zamiast C7... on jest prawdziwym królem ManU ;/
0
Janas, ale zryty garniak xDD
0
I git ;)
Teraz zająć się sprawą Silvy i będzie Drim Tim :D
0
po tym sezonie może już będzie miał :)
Visca el Xavi Hernandez!
0
"planują zakup polskiego GWIAZDORA występującego w Racingu Santander, Ebiego Smolarka. " xD
Dobre ;p