14 czerwca 2014, 15:20
0
12 mln Euro? Władze Barcy chyba nie zauważyły jak skoczyły ceny za piłkarzy w ostatnich latach.
20 października 2013, 13:45
Wysoki i silny fizycznie był Ibra i jak się okazało nie był dla nas idealny, mimo że poza swoimi warunkami jest świetnym technikiem.
14 sierpnia 2012, 23:07
10/17 = 50%? Pozdrowienia i gratulacje dla statystyków.
7 lipca 2010, 11:01
Jeśli zostanie - mam nadzieję, że będzie grał na pełni swoich możliwości. Jeśli odejdzie - liczę że ktoś go dobrze zastąpi i życzę mu wszystkiego najlepszego, bo mimo wszystko darzę go sympatią :)
3 czerwca 2010, 14:48
Jego sprzedaż to błąd. Yaya > Seydou.
8 listopada 2008, 14:22
W 2012 planowane zakończenie prac przebudowy. Będzie jeszcze piękniejszy! :D
14 kwietnia 2010, 21:40
Zaskoczył, zaskoczył, ale podoba mi się to. Chciałbym obejrzeć Henry'ego.
1 lipca 2009, 14:17
Bono z "1", niech VV uważa.
25 października 2008, 13:40
A mi się nie podoba, wolałem poprzednią, bardziej czytelna i wgl... ;/
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
12 mln Euro? Władze Barcy chyba nie zauważyły jak skoczyły ceny za piłkarzy w ostatnich latach.
0
Wysoki i silny fizycznie był Ibra i jak się okazało nie był dla nas idealny, mimo że poza swoimi warunkami jest świetnym technikiem.
0
10/17 = 50%? Pozdrowienia i gratulacje dla statystyków.
0
Jeśli zostanie - mam nadzieję, że będzie grał na pełni swoich możliwości.
Jeśli odejdzie - liczę że ktoś go dobrze zastąpi i życzę mu wszystkiego najlepszego, bo mimo wszystko darzę go sympatią :)
0
Jego sprzedaż to błąd. Yaya > Seydou.
0
W 2012 planowane zakończenie prac przebudowy. Będzie jeszcze piękniejszy! :D
0
Zaskoczył, zaskoczył, ale podoba mi się to.
Chciałbym obejrzeć Henry'ego.
0
Bono z "1", niech VV uważa.
0
Jego sprzedaż to błąd. Yaya > Seydou.
0
A mi się nie podoba, wolałem poprzednią, bardziej czytelna i wgl... ;/