0

Ex piłkarz. Mentalosc żałosna. I co zwojowałeś w Anglii? A tu tatuś, ex pracownik zakładu wywozu odpadów komunalnych płakał jak go Barca krzywdzi. Zrobić w końcu porządki z takimi typami i tą roszczeniowością.

0

Nietykalni to: Gavi, Pedri, Cubarsi, Christensen, Fermin, Yamal, Gundogan i na jeden sezon Lewy. Reszta przy dobrych ofertach do sprzedaży.

2

@krzakov ty nie rozumiesz podstaw: nieważne czy był czy nie był faul (moim zdaniem był), araujo dał potężny pretekst do tego, żeby sędzia dał mu czerwo, a przy wyniku z paryża i przy prowadzeniu u siebie takiego pretekstu nie powinien dać

faul jest wtedy gdy sędzia gwizdnie, tak samo jak bramka po przekroczeniu linii bramkowej nawet o metr będzie tylko wtedy gdy uzna ją sędzia

0

@FCBparasiempre i tak głupiego, dodajmy. Stoper to nie tylko siła i szybkość. Bez głowy nie ma dobrego stopera, a araujo głowy nie ma, a już na pewno nie do myślenia

1

No to długo trenerem Barcy nie będzie. Araujo i myślenie to jak noc i dzień. Bezmyślny i nietolerujący uzasadnionej krytyki. I co robi po debilnej akcji z psg? Czerwo z Valencią.

0

Ten gościu zarabiał 10 milionów euro rocznie. Klaun bartomeu powinien za to wisieć.

0

święcicki to spec od FC Miejsce Piastowe

1

Araujo nigdy więcej nie powinien założyć koszulki Barcy za brak rozumu. De Jong niestety zero rozwoju. Obaj do sprzedaży za dobre pieniądze.

13

Jako piłkarz duma Barcelony. Niestety trenerem póki co jest przeciętnym. To nie jest drugi Guardiola. Zupełnie brakuje mu samokrytyki, a bez tego trudno o postęp i rozwój drużyny.

4

Ten zespół potrzebuje niemieckiej dyscypliny, a nie poklepywania się po plecach i "nic się nie stało, wrócimy mocniejsi". Najlepiej ilustruje to atak na Gundogana, który kilka razy powiedział prawdę, co niektórych oburzyło, np. największego przegranego sezonu, czyli bezmyślnego araujo.

0

Wreszcie ktoś w punkt o perezie. Wyobraźcie sobie jak on się musi męczyć patrząc na skład i widząc w nim 2-3 białych

3

Kpina. Kolejny dowód na staczanie się klubu.

0

no i dobrze, prusaka mniej

53

Xavi ma słaby skład i dlatego dostał 2 razy bęcki od wielkiej Girony, która dysponuje nieograniczonym budżetem

0

Obaj bramkarze są słabi.

0

Niestety klub jest zniszczony i miną lata zanim wróci do normy. Laporta to już nie ten gość sprzed lat.

0

Oderwany od rzeczywistości. No cóż, kolejny sezon stracony ( mam na myśli 2024/2025).

2

Dawno powinien zostać sprzedany za dobre pieniądze

7

"Xavi: W tym sezonie zawiedliśmy jako sztab". I w nagrodę zostajemy, żeby dobić klub w przyszłym sezonie.

1

@Pani_Ka Coś jak Girona?

0

@pero1983 Najważniejsze, że nie mają takich surowych i bezmyślnych jak araujo

4

Główny architekt obecnego syfu

2

Xavi musi odejść i musi przyjść trener, który zmieni mentalność grajków. No ale jak się krytykuje Gundogana za mówienie szczerze o tym, co każdy widzi, to efekty są jak dzisiaj.

Araujo zapieprzył ostatnią okazję na jakiś wynik w sezonie i jeszcze się stawia? Jeździec bez głowy. To nawet taki nacho jest pewniejszy niż on w obronie. Białasy bez podstawowych stoperów i bramkarza cały sezon odjechały i mają efekty. U nas same 'asy', łącznie tym ter Stegenem, który dawno temu powinien był polecieć, bo w kluczowych meczach daje ciała. Tylko przypomnę 2 x Origi i 2 x Wijnaldum.

2

Podpisać Roberto, jak najszybciej. No niestety klub-mem.

6

To kolejny symbol upadku klubu. Smutne.

7

Niestety, cofa się zamiast rozwijać, Wiadomo, Holandia, wiatraki, ale ile można te kółka kręcić? Bardzo się na nim zawiodłem. Sprzedać za dobrą kasę. Nie chce odchodzić, bo zarabia krocie i nic nie musi, ale klub wie jak go zmotywować do odejścia.

0

@Szakul91 jasne, białasom taki pasuje

0

Sprzedać za duże pieniądze. To surowy gościu, któremu wciąż wyłącza się myślenie. Zawalił drużynie szansę na super wynik w LM i co robi kilka dni później? Tnie następnego równo z trawą. Nie rozumie, że nie zawsze da się zatrzymać napastnika i czasem warto odpuścić żeby zmniejszyć szkodę końcową. Rozgrywa bardzo słaby sezon, mnóstwo błędów. Zero żalu jeśli będzie duża kasa.

A co do jego pozostania, to ilu tu było obrońców bartomeu swego czasu. "Zarząd nie gra" i podobne teksty, no ale kto się teraz przyzna.

1

Wszystko ustawione pod madryckich przekrętów.

0

I bardzo dobrze.

Media

Sonda

Kto wygra mecz Finalissima 2025?