2

Szczesny fantastycznie zrehabilitowal sie za pierwsza polowe. Miałem wrażenie że po tych błedach zrobił się tylko bardziej pewny. Super mental. Jeszcze ta asysta na koniec no sztos! :D

Mecz to prawdziwe kino. Świetne decyzje Flicka by zostawić Lewego i wpuscic Erica ktorzy za chwile strzelili bramki.
Lewy zrobił to w czym jest najlepszy czyli strzały z jedenastek zamienil na gole. Messi czesto sobie z tym nie radzil..
Robercik napewno podniosl sobie ocene tymi bramkami bo oprocz tego mecz miał przecietny.

Raphinia fantastyczna bramka w koncowce. Ten sezon nalezy do niego.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?