Szczesny fantastycznie zrehabilitowal sie za pierwsza polowe. Miałem wrażenie że po tych błedach zrobił się tylko bardziej pewny. Super mental. Jeszcze ta asysta na koniec no sztos! :D
Mecz to prawdziwe kino. Świetne decyzje Flicka by zostawić Lewego i wpuscic Erica ktorzy za chwile strzelili bramki. Lewy zrobił to w czym jest najlepszy czyli strzały z jedenastek zamienil na gole. Messi czesto sobie z tym nie radzil.. Robercik napewno podniosl sobie ocene tymi bramkami bo oprocz tego mecz miał przecietny.
Raphinia fantastyczna bramka w koncowce. Ten sezon nalezy do niego.
Szczesny fantastycznie zrehabilitowal sie za pierwsza polowe. Miałem wrażenie że po tych błedach zrobił się tylko bardziej pewny. Super mental. Jeszcze ta asysta na koniec no sztos! :D
Mecz to prawdziwe kino. Świetne decyzje Flicka by zostawić Lewego i wpuscic Erica ktorzy za chwile strzelili bramki. Lewy zrobił to w czym jest najlepszy czyli strzały z jedenastek zamienil na gole. Messi czesto sobie z tym nie radzil.. Robercik napewno podniosl sobie ocene tymi bramkami bo oprocz tego mecz miał przecietny.
Raphinia fantastyczna bramka w koncowce. Ten sezon nalezy do niego.
Komentarze
2
Szczesny fantastycznie zrehabilitowal sie za pierwsza polowe. Miałem wrażenie że po tych błedach zrobił się tylko bardziej pewny. Super mental. Jeszcze ta asysta na koniec no sztos! :D
Mecz to prawdziwe kino. Świetne decyzje Flicka by zostawić Lewego i wpuscic Erica ktorzy za chwile strzelili bramki.
Lewy zrobił to w czym jest najlepszy czyli strzały z jedenastek zamienil na gole. Messi czesto sobie z tym nie radzil..
Robercik napewno podniosl sobie ocene tymi bramkami bo oprocz tego mecz miał przecietny.
Raphinia fantastyczna bramka w koncowce. Ten sezon nalezy do niego.
2
Szczesny fantastycznie zrehabilitowal sie za pierwsza polowe. Miałem wrażenie że po tych błedach zrobił się tylko bardziej pewny. Super mental. Jeszcze ta asysta na koniec no sztos! :D
Mecz to prawdziwe kino. Świetne decyzje Flicka by zostawić Lewego i wpuscic Erica ktorzy za chwile strzelili bramki.
Lewy zrobił to w czym jest najlepszy czyli strzały z jedenastek zamienil na gole. Messi czesto sobie z tym nie radzil..
Robercik napewno podniosl sobie ocene tymi bramkami bo oprocz tego mecz miał przecietny.
Raphinia fantastyczna bramka w koncowce. Ten sezon nalezy do niego.