Triplete2015
Dołączył/a: czerwiec 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ten chłopak naprawde ma wielkie umiejetnosci . Bardzo mi go żal :/
0
Mu chodziło o to, że stawiają autobus.
0
Coś na początku sezonu nasza kadra sie sypie.Mam nadzieje ze szybko uporaja sie z tymi kontuzjami.
1
Cały Andres :D
3
Czy wydaje sie wam tak jak mi, że mimo iz manchester city ma naprawde wyśmienity skład i że w pierwszych kolejkach PL wygrywają to, że w lidze mistrzów znowu nie dojdą dalej niz do 1/8.
1
Pierwszy raz w zyciu boję sie że nie zagra roberto.Z bilbao sobie naprawde nieżle poradził a na ten moment nie mamy zadnego PO.Oby to tylko plotki.
0
J***na FIFA zawsze sie do nas d*******li
0
I te kosmiczne podania.CUDOOOOO
0
Wedlug mnie to i tak jesli sie nawet wzmocnią to i tak bedą o poziom niżej niż barca i real.
0
Nie rozumiem jak można chcieć za środkowego obronce 90 mln.No bez przesady Ramos nie jest tyle wart .
6
Wypad z Ramosem.Po co nam ten cholerny Madritista
0
Hahahhahah Engel i Żewłakow najlepsi eksperci na świecie z Dudkiem na czele :D
0
Co to za sprawiedliwośc Vidal za jazde po pijanemu i rozbicie sie gra dalej a Neymar za takie cos nie moze grac do końca turnieju.No żesz k****!!!!!
0
Według mnie Marc niech odejdzie dla swojego dobra.Od nastepnego sezonu Verma wraca i raczej Bartra go nie wygryzie.A jeśli bayern chce go kupic to na jego miejscu bym spróbowal , ale u nas nie ma czego szukac :(
0
Faktycznie,mój błąd
0
Dla mnie Figo po przejsciu do Realu jest zwykłym sprzedawczykiem i nie dziwię sie, że Busquets przestał być jego idolem.