Czy wydaje sie wam tak jak mi, że mimo iz manchester city ma naprawde wyśmienity skład i że w pierwszych kolejkach PL wygrywają to, że w lidze mistrzów znowu nie dojdą dalej niz do 1/8.
Czy wydaje sie wam tak jak mi, że mimo iz manchester city ma naprawde wyśmienity skład i że w pierwszych kolejkach PL wygrywają to, że w lidze mistrzów znowu nie dojdą dalej niz do 1/8.
Komentarze
2
Ten chłopak naprawde ma wielkie umiejetnosci . Bardzo mi go żal :/
0
Mu chodziło o to, że stawiają autobus.
0
Coś na początku sezonu nasza kadra sie sypie.Mam nadzieje ze szybko uporaja sie z tymi kontuzjami.
1
Cały Andres :D
3
Czy wydaje sie wam tak jak mi, że mimo iz manchester city ma naprawde wyśmienity skład i że w pierwszych kolejkach PL wygrywają to, że w lidze mistrzów znowu nie dojdą dalej niz do 1/8.
6
Wypad z Ramosem.Po co nam ten cholerny Madritista
3
Czy wydaje sie wam tak jak mi, że mimo iz manchester city ma naprawde wyśmienity skład i że w pierwszych kolejkach PL wygrywają to, że w lidze mistrzów znowu nie dojdą dalej niz do 1/8.
2
Ten chłopak naprawde ma wielkie umiejetnosci . Bardzo mi go żal :/
1
Pierwszy raz w zyciu boję sie że nie zagra roberto.Z bilbao sobie naprawde nieżle poradził a na ten moment nie mamy zadnego PO.Oby to tylko plotki.
1
Cały Andres :D