0

Wydaje mi się że to nie wina napinaczy tylko bardziej różnicy wieku, dojrzałości i charakteru. Niektórzy wolą poważne rozmowy i dyskusje na dany temat, a niektórzy wolą się powyglupiać i powrzucać śmieszne filmiki co niekoniecznie się podoba tym pierwszym :p a że forum jest dla wszystkich kibiców i tych młodszych i starszych dlatego też zawsze będą pojawiać się spięcia tego nie unikniemy.

0

Widzisz.. Niektórzy oczy otworzyli dopiero teraz jak pismaki zaczęły wychwalać Busiego^^ wystarczyło parę meczy w zeszłym sezonie bez niego i nagle się zaczęła panika co się dzieje z naszą pomocą? a jeszcze dwa sezony temu większość wieszała na nim psy - nie dało się tego czytać, ani tym bardziej przemówić tym ludziom do rozsądku.

2

Zwycięstwo Barcy zawsze cieszy, lecz często jest też do przewidzenia lub kibice po prostu się go spodziewają. Tak samo ma się sprawa zwycięstwa Realu dlatego każdy ich remis i porażka nakręca bardziej jak to ująłeś, bo zdarza się stosunkowo dużo rzadziej niż wygrana.

0

E przed Enrique się może czaić. A może to kolega Munira z piaskownicy i wie co i jak?

2

Jest dokładnie tak jak chciałem, my mamy fajna przyjemna grupę. Real gra z PSG - większość kibiców realu w zeszłym roku płakała, że to ogórki i bez problemu ich pokonaliśmy. Niech również się przejadą teraz po tych ogórkach ;)

1

Hej mam pytanie, bo chciałbym jechać na wyjazd i czy terminarz jest już znany? Da się już ogarniać bilety na fazę grupową na jakikolwiek mecz?

2

To było już 5 lat temu?? Ale ten czas leci...

0

Tak tak miałem na myśli odwrotnie w grupie PSG, a w 1/8 City ;)

0

Obyśmy tylko nie trafili na City. No i dalekie wyjazdy do zimnej Rosji fajnie byłoby ominąć.
A Realowi życzę albo Chelsea (Pedro, Fabregas) albo City i następnie w 1/8 PSG niech pokażą jak pokonują takich ogórasów jak my rok temu ;)

2

Polska myśl szkoleniowa jednym słowem ekstraklasa. Ja nie wiem jak ludzie mogą tą kaleczną piłkę oglądać. Długo nic się nie zmieni bo w ekstraklasie jest jedną wielka kopanina, a piłka PARZY i trzeba ją wykopać byle do góry i przed siebie.

1

Ja również lubię go oglądać i też widziałbym go u nas jak najbardziej, ale szejki go nie puszczą, chyba, że sam będzie chciał odejść, ale do końca kontraktu jeszcze długo. W przyszłym sezonie wydaje mi się, że przyjdzie Pogba i to będzie na tyle Verattiego nie pooglądamy w naszych barwach

2

Po 1: serio? Gramy z nimi po kilka razy w przeciągu ostatnich kilku lat, do porzygu
Po 2 i tak są w koszyku 1 na całe szczęście :)

1

PSV jest losowanie tak jak i my z koszyka nr 1.

0

Mogłoby w końcu być coś innego niż to City. Ja bym chciał z drugiego Arsenal z trzeciego Lyon, a z czwartego obojętne byle by nie były dalekie wyjazdy do jakiś ruskich.

0

O ile Turan w naszym zespole będzie tam grał a nie bliżej środka pola ;) tak czy inaczej zawsze można go przesunąć w przód zresztą tak jak Rafinhe. Ja osobiście jestem zdania, że na ten moment kadra jest kompletna. Zastanawiam i staram się tylko zrozumieć stanowisko klubu. Bo w takim wypadku po co on nam teraz?

0

Wszystko fajnie, tylko wygląda na to, że Barca chce powalczyć o LM, a w decydującej fazie będzie potrzebny solidny zmiennik dla MSN, bo na lepsze zespoły Sandro i Munir mogą nie wystarczyć. Jeśli teraz nie zaklepiemy nikogo to w styczniu będzie ciężko kogoś pozyskać z racji na to, że każdy zacznie już grać w LM ze swoim klubem. Takie odnoszę wrażenie. No chyba, że to zwykłe plotki i klub ma inne plany.

0

Czytaj uważnie, Everton już zarzucił na niego sidła, więc Barca musi interweniować teraz jeśli nie chce, aby przeszedł im obok nosa.

Zarówno Sandro jak i Munir mieli już okazje się prezentować, a teraz jak już wspomniałeś mają minimum kolejne pół roku. Możemy gdybać co jak wypali, ale równie dobrze co jak nie wypali żaden z nich. Solidny zmiennik jest potrzebny. W tym sezonie będziemy rozgrywać jeszcze więcej meczy i samo MSN nie uciągnie. Jeśli klub interesuje się Jarmołenko i koniecznie chcą go sprowadzić to coś w tym musi być, mi osobiście trudno się na jego temat wypowiedzieć, bo nie oglądałem jego występów. Z kolei oglądałem występy Nolito i jakoś specjalnie ten piłkarz mnie nie przekonuje.

0

Zwyczajnie się podlizuje, aby my karę zmniejszono. Sędziowie nawet jeśli są bezstronni to przypuszczam, że jeśli dostaną rozkaz z góry to nie mają nic do gadania. Czasami ich praca, aż razi w oczy i wydaje się dziwne żeby profesjonaliści byli tak nieudolni.

6

Cieszy Verma i Roberto.
Martwi Rafinha.

0

Ja bym chciał po prostu jakieś drużyny z którymi dawno nie graliśmy, a nie jak co roku ostatnio PSG. Kogoś kto gra ofendywną fajna piłkę, aby miło się oglądało, ale nie też kogoś bardzo wymagającego, bo trzeba oszczędzać siły.

0

Osobiście żaden z nich mnie nie przekonuje. Llorente wg mnie to straszne drewno, Giovinco mls, Aduriz nie ten poziom brak techniki i gry z pierwszej piłki, jedynie mógłby wchodzić na ostatnie minuty i liczyć na wrzutki bo głową gra dobrze. A co do Nolito nie rozumiem takiego wielkiego zachwytu nad nim jest wg mnie średni.

1

Jeśli tylko Verma będzie w takiej formie jak w ostatnim meczu to nie mam nic przeciwko, aby grał w podstawowym składzie. Szkoda Bartry broniłem go zawsze i myślałem, że wyrośnie na światowej klasy stopera. Póki co nie ma wyjścia musi być co najwyżej zmiennikiem może kiedyś będzie lepszy, pozycja stopera ma to do siebie, że wymaga dojrzałości siły i można spokojnie grubo po 30 grać jako ŚO.

0

W większości przypadków myślę, że masz rację - nie przeszłoby to, ale wydaje się że MSN mają bardzo dobre wręcz przyjacielskie stosunki i nie mieliby problemu z dogadaniem się i nie żywili by do siebie pretensji tak się przynajmniej wydaje. Szkoły są różne przeważnie hierarchia jest potrzebna i jest dobra, ale to wszystko zależy od ludzi, bo jeśli Ci żyją ze sobą dobrze i się dogadują to wcale nie musi być konieczna wg mnie. Osobiście zdarza mi się, że mam okazję pograć w amatorskiej lidze i sam kiedyś grałem przez chwile profesjonalnie w juniorach klubu z naszej świetnej ekstraklasy ^^ i jest coś takiego, że ma się lepszy i gorszy dzień, czasami wychodzi wszystko, a czasami nic i wtedy dobrze jest oddać karnego/wolnego koledze który jest w dobrej dyspozycji w danym dniu :)

2

Dzięki za uwagę, zapamiętam :)

0

Słusznie, bo tak właśnie jest. Są dwie techniki. A co do tego kto powinien wykonywać karne jak i wolne to jak już wspomniałem gdzieś indziej wg mnie dobra opcją byłoby jakby na boisku w danym momencie ustalali kto się czuje na siłach, kto jest w formie i ma swój dzień i wie, że się mu uda.

1

Szewczenko? 15 znaków..

0

Suarez rzuty wolne wykonuje również bardzo dobrze. Wg mnie zarówno karne jak i wolne powinien wykonywać ten który w danym dniu jest w formie, czuje się na siłach i jest pewny że trafi, bo są takie mecze gdzie wychodzi Ci wszystko albo nic.

14

Messi karne wykorzystuje i nie, dokładnie tak samo jak każdy inny piłkarz, bo karny to jeszcze nie gol. W światło bramki trafia, a to czy bramkarz obroni to przeważnie kwestia szczęścia jak zresztą wypowiedział się sam Iraizoz: „To intuicja. Udało mi się. Wpływ ma również szczęście. Czasami wychodzi, a czasami nie". Natomiast z zażenowaniem czyta się hejty i wylewy frustracji niektórych pseudofanów, zaś gdy Leo dokonuje rzeczy niemożliwych wtedy Ci sami pseudofani spuszczają się nad nim i wychwalają pod niebiosa. . Strona w trakcie meczu zasypywana jest masą bzdur i nie da się przeczytać sensownego komentarza na temat meczu i to strasznie irytuje.

1

Bardzo fajnie i miło oglądało się dzisiaj Pedro, współpraca z Costa i Fabregasem wyglądała zdumiewająco dobrze. Mou wiedział co robi sprowadzając naszego Pedritto. Momentami nawet zatęskniłem zanim, trzeba mu życzyć powodzenia i oby grał tak dalej jak dzisiaj.

0

Obserwowałem go od 2-3 sezonów już wtedy zapowiadał się obiecująco, a na ten moment gra bardzo dobrze przede wszystkim solidnie. Będzie stoperem klasowej światy na długie lata. Porównując francuzów to lepsza wersja Varana moim zdaniem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?