O sobie

  • Zainteresowania Piłka, Liga legend, zimne piwo, cycki <3
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły Barca
  • Barcelonie kibicuję od Zawsze <3

Statystyki

  • Dni w serwisie 2586
  • Liczba komentarzy 407
  • Polecenia 239

Komentarze

1

@Bartex1981 Griezmanna fanem nie jestem ale nie da się zaprzeczyć. Moim zdaniem również , to słaba opcja pozbywania się gościa

2

@Patry10 Pewnie, że nie ma. Za taką kasę można sciągnąć 3 innych piłkarzy z których pożytek będzie na lata i dadzą drużynie równie dużo jak nie więcej.

1

Śmiech na sali. Ten zarząd to takie Janusze biznesu, że szok.
Po komentarzach widzę, że wielu z was mogłoby z nimi piątki zbijać.
Ludzie jaki Neymar? Po co? Za tyle kasy ile za niego będzie trzeba zapłacić można by ściągnąć 3 innych, młodszych i przyszłościowych zawodników. Po ostatnim el clasico widać ile znaczy młodzież i świeża krew w zespole.

4

Śmie twierdzić, że owe dna Barcelony w obecnej Barcelonie posiada dosłownie kilku piłkarzy. Przykro się patrzy na to jak inne kluby się wzmacniają, wyławiają nowe talenty a Barcelona płaci gruby hajs za gości którzy się kompletnie nie sprawdzają po to aby za chwilę ich sprzedać za pół ceny.
Brakuje im kogoś z bystrym okiem do wyłapywania takich perełek jak Holand i polityki klubu jak za Guardioli gdzie takim młodym zawodnikom pozwalano grać i się rozwijać.

2

Zarząd Barcelony nie ma wizji, pomysłu. Nie wiedzą co chcą z tym klubem zrobić. Tu potrzeba kogoś nowego ze świeżym spojrzeniem i kogoś kto ma oko do talentów jak gość z Sevilli który potrafi wyłapywać takie perełki zanim trzeba będzie za nie płacić po 100 baniek. Obecnie tego w Barcelonie nie widzę. Miotają się bez jakiegokolwiek planu. Jeśli tak to dalej będzie wyglądać to gdy Messi odejdzie ten klub będzie w głębokiej d**ie.

Zobacz wszystkie

14

Suarez , Igła i wielu innych a obrona dziurawa jak była tak jest... ;3

12

Mam ferrari ale jeżdżę polonezem - tak zabrzmiało.

8

Suarez nie jest złą opcją , jak dla mnie o niebo lepszy kandydat na atak Barcy niż Igła.
Ale bądź co bądź 45 mln + Sanchez - nigdy w życiu.
Szkoda mi Alexisa , świetny sezon , dobra gra na MŚ a Suarez jedynie tym błysnął , że zdobył 2 bramki w ostatnim meczy bo sezonu do udanych zaliczyć nie może.
Nie zrozumcie mnie źle.
Suarez - Okay , ale nie kosztem Alexisa...

8

Nie mogę uwierzyć , że zobaczę znów Ronaldinho w koszulce Barcelony...
Wracają wspomnienia..

7

''Wstaję rano, żeby trenować i coś osiągnąć, a nie tylko po to, żeby zarobić pieniądze. Ich akurat mi nie brakuje, dzięki Bogu. Chcę wywalczyć sobie miejsce w historii futbolu, wygrywać jeszcze więcej.''
Szanuje takie podejście w dzisiejszych czasach jeszcze bardziej

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien być w niedalekiej przyszłości podstawowym prawym obrońcą Barcelony?