Thunderiks.
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
-.-
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A tak do meczu to ile jest.?;D
0
Ta Ibra Pique i gramy w kosza.:)) ;DD xd.
0
Pawelec jak dojebał "Ibre niech wpuści." Ahahaha. Dobre koles.;PP
0
Pawelec jak dojebał "Ibre niech wpuści." Ahahaha. Dobre koles.;PP
0
Ja bym dal od poczatku ibre a od 45 min Bojan-Jak byscie zauwazyli to Bojan strzela Bramki po 50 min.;]
0
Pytacie sie czy messi przeszedl do realu za 500 mln Nie dawno ukazal sie artykul Messi-"Móglbym grac nawet za darmo!"
0
Wierze, ze Pep wie co robi i mysle ze wywieziemy korzystny dla nas rezultat... Wierzcie, wierzcie! ! ! Oni bez nas nie istnieja...
0
*
Dodano: 2010-04-17 22:04:25, autor: jarek7791 Moderacja
Jak podaje Daily News żona sędziego przespała się z D.Alvesem na noc przed spotkaniem Barcelony z Espanolem.
Seriio.? Nie moge uwierzyc mam nadzieje ze t tylko plotka.
0
2010.04.17, godz. 21:47, DonPatrinho
barcelonka remisuje :D 90' :D
2010.04.17, godz. 21:46, krzyjas
Jest 0-0 i 87 minuta.
2010.04.17, godz. 21:46, ostrmx
89 minuta
2010.04.17, godz. 21:46, zajac1211
88 minuta 0-0
Komentarze z rm.pl o lol buhahha
0
Która minuta.?;/
0
Karzil tez keidys miales 16 lat...
0
ktora minuta.?
0
Moim zdaniem wszystkie mecze sa bardzo wazne
0
http://atdhe.net/16832/watch-fc-barcelona-vs-arsenal
Macie link troche sie tnie!
0
Co to jest Barcelona- Athletic Bilbao.? :DD MEEESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSIIIIIIIIIIIIIiiii
0
Jeszcze tylko nie cala godzina do meczu.:D
0
Troszeczke martwi mnie Messi;/ Mam nadzieje ze cos strzeli bo te strzaly z dystansu zablokowane no to raczej tak nie strzeli;)
0
Mam nadzieje ze nie bd tak jak z arsenalem ze wejdzie jakis walcott i bd 2-2;>
0
Nie mys;lalem ze barca bd grala tak ladnie bez naszych gwiazd piekne spotkanie jak narazie:P Troche szybkosci im brakuje:/
0
mex71 Torres po co zeby na lawie siedzial?
0
_blaugrana_ jezeli bylo by 0-0 to arsenal by przeszedl dalej
0
Wiecie co Guardiola juz mnie wkurwia tymi zmianami, ustawieniami z arsenalem mielismy ustawienie 2-4-4-1 wkurwia mnie juz ten Josep
ze zmianami tak samo po co ibrahimovicia zciagnal i messiego? Keite mogl sciagnac i wpuscic milito
0
KUrw* JEb* Mac!!!!!!
0
Tak naprawde to co z tego ze gramy na wyjezdzie? Co to daje? Powinnismy grac tak samo na Emirates Stadium jak na Camp Nou! Moim zdaniem to nie ma roznicy gdzie grasz.... Licze na 0:2
0
Marocater gramy 10 zawodnikami?
0
My mamy ustawienie 3-3-4-1 Liczac od ataku...
0
W-Alves Puyol Piqe Abidal-Toure Keita Xavi-Messi Ibrahimovic HenryPedro
0
Remis?
0
PEDRo jest lewonożny pzdr;)
0
Wytypowalem wynik realu na 2:1 dla Getafe mam nadzieje ze sie nie pomylilem