O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 44
  • Polecenia 0

Komentarze

0

A tak do meczu to ile jest.?;D

0

Ta Ibra Pique i gramy w kosza.:)) ;DD xd.

0

Pawelec jak dojebał "Ibre niech wpuści." Ahahaha. Dobre koles.;PP

0

Pawelec jak dojebał "Ibre niech wpuści." Ahahaha. Dobre koles.;PP

0

Ja bym dal od poczatku ibre a od 45 min Bojan-Jak byscie zauwazyli to Bojan strzela Bramki po 50 min.;]

Zobacz wszystkie

0

Remis?

0

W-Alves Puyol Piqe Abidal-Toure Keita Xavi-Messi Ibrahimovic HenryPedro

0

My mamy ustawienie 3-3-4-1 Liczac od ataku...

0

Mam nadzieje ze nie bd tak jak z arsenalem ze wejdzie jakis walcott i bd 2-2;>

0

Marocater gramy 10 zawodnikami?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?