0

BAN

0

Dziękujemy SYLVINHO

0

Dziwi mnie jedno, wszyscy narzekają na Valdesa. Ok popełnia błedy, ale wiekszośc nie zwraca uwagi ile razy nam wybronił tkz " setki" i jeszcze jedno Nasz bramkarz poscil najmniej bramek w lidze, to o czyms. Niewiem jak pozostałem ligi ale 35 wpuszczonych bramek wydaje misie że to bardzo mało, to mniej niz 1 bramka na mecz!!!

0

Piwooooooooooo Się Lejeeeeeeeee Zabawa trwa FC Barcelona to radosc MA !!!!!!!!!!!!!1

0

Słuchajcie macie gdzieś ceremonie??? W spakowane byłbym wdzięczny

0

jaki?

0

Chłopaki jak zdobędziecie potrójna koronę, jade na pielgrzymkę do Barcelony :)

0

BarcaaFC Barcelona w FINALE LIGI MISTRZÓW/ INIESTA JESTEŚ WIELKI !!!!!!!!!!!!!!!! INIESTA KOCHAMY CIEEEEBIE !!!!!!!!!

0

barcelonismo przybliz troszke sytuacje bo przez te porzadki swiatecznie sie zapuscilem newsowo :)

0

:) rób cochcesz NIE IDZ TRENOWAC REALU prosze cię !!!

0

Niech sprubóje swoich sił, ma duze aspiracje, oby do realu nie poszedl

0

Kiedy będą brameczki???

0

Drodzy kibice meczyk na Ukraine TV

http://www.live-sport-tv.com/dni_powszednie.php

0

Jestem sędzią liniowym

a) Eto'o NIE faulowany

b) Valdes faulowany

c)Ręka obrońcy espaniolu i brak karnego

Ogolna ocena sedziego 5+ na 10

0

Jestem sedzia liniowym, Ewidentny Faul !!!

0

Jednak widac brak Milito, oraz odpoczywającego Poyola. Henry też odpoczywał ;0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?