Thomas_87
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wałbrzych
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
BAN
0
Dziękujemy SYLVINHO
0
Dziwi mnie jedno, wszyscy narzekają na Valdesa. Ok popełnia błedy, ale wiekszośc nie zwraca uwagi ile razy nam wybronił tkz " setki" i jeszcze jedno Nasz bramkarz poscil najmniej bramek w lidze, to o czyms. Niewiem jak pozostałem ligi ale 35 wpuszczonych bramek wydaje misie że to bardzo mało, to mniej niz 1 bramka na mecz!!!
0
Piwooooooooooo Się Lejeeeeeeeee Zabawa trwa FC Barcelona to radosc MA !!!!!!!!!!!!!1
0
Słuchajcie macie gdzieś ceremonie??? W spakowane byłbym wdzięczny
0
jaki?
0
Chłopaki jak zdobędziecie potrójna koronę, jade na pielgrzymkę do Barcelony :)
0
BarcaaFC Barcelona w FINALE LIGI MISTRZÓW/ INIESTA JESTEŚ WIELKI !!!!!!!!!!!!!!!! INIESTA KOCHAMY CIEEEEBIE !!!!!!!!!
0
barcelonismo przybliz troszke sytuacje bo przez te porzadki swiatecznie sie zapuscilem newsowo :)
0
:) rób cochcesz NIE IDZ TRENOWAC REALU prosze cię !!!
0
Niech sprubóje swoich sił, ma duze aspiracje, oby do realu nie poszedl
0
Kiedy będą brameczki???
0
Drodzy kibice meczyk na Ukraine TV
http://www.live-sport-tv.com/dni_powszednie.php
0
Jestem sędzią liniowym
a) Eto'o NIE faulowany
b) Valdes faulowany
c)Ręka obrońcy espaniolu i brak karnego
Ogolna ocena sedziego 5+ na 10
0
Jestem sedzia liniowym, Ewidentny Faul !!!
0
Jednak widac brak Milito, oraz odpoczywającego Poyola. Henry też odpoczywał ;0