O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 16
  • Polecenia 0

Komentarze

0

BAN

0

Dziękujemy SYLVINHO

0

Dziwi mnie jedno, wszyscy narzekają na Valdesa. Ok popełnia błedy, ale wiekszośc nie zwraca uwagi ile razy nam wybronił tkz " setki" i jeszcze jedno Nasz bramkarz poscil najmniej bramek w lidze, to o czyms. Niewiem jak pozostałem ligi ale 35 wpuszczonych bramek wydaje misie że to bardzo mało, to mniej niz 1 bramka na mecz!!!

0

Piwooooooooooo Się Lejeeeeeeeee Zabawa trwa FC Barcelona to radosc MA !!!!!!!!!!!!!1

0

Słuchajcie macie gdzieś ceremonie??? W spakowane byłbym wdzięczny

Zobacz wszystkie

0

Drodzy kibice meczyk na Ukraine TV

http://www.live-sport-tv.com/dni_powszednie.php

0

Jednak widac brak Milito, oraz odpoczywającego Poyola. Henry też odpoczywał ;0

0

Dziwi mnie jedno, wszyscy narzekają na Valdesa. Ok popełnia błedy, ale wiekszośc nie zwraca uwagi ile razy nam wybronił tkz " setki" i jeszcze jedno Nasz bramkarz poscil najmniej bramek w lidze, to o czyms. Niewiem jak pozostałem ligi ale 35 wpuszczonych bramek wydaje misie że to bardzo mało, to mniej niz 1 bramka na mecz!!!

0

Słuchajcie macie gdzieś ceremonie??? W spakowane byłbym wdzięczny

0

BarcaaFC Barcelona w FINALE LIGI MISTRZÓW/ INIESTA JESTEŚ WIELKI !!!!!!!!!!!!!!!! INIESTA KOCHAMY CIEEEEBIE !!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?