1

Nie ma to jak pod każdym jednym artykułem czytać komentarze o Perezie

1

Haha mimo iż to co powiedziałeś było dosyć zabawne to chyba wątpię że on ma coś tutaj do gadania, to piłkarz jak inni. A co do samego VAR'u to normalnie doczekać się nie mogę. Z pewnością nie tylko ja.

0

szymon6847 Co ? Masz na myśli że gdyby nie faule to nie byłoby go tu gdzie jest ?

0

Skąd info ? :)

0

Właśnie kolego na takie miano trzeba sobie latami wypracowywać a nie kilkoma miesiącami..

7

Już bez przesady, nie trzeba wszędzie doszukiwać się kłamstw, spisków i szubrajstw..

0

Zgadzam się, już czytać się nie da jak w każdym akapicie on mówi o Messim... Rozumiałem to na początku bo był podniecony faktem trenowania go ale co sobie myśli reszta szatni skoro w każdym wywiadzie i przed i po meczu jest tylko Messi Messi Messi...

0

Ależ tak będzie ;d Ten zarząd był pewien już wielu rzeczy (nie będę mówił jakich bo każdy wie) i co ?

2

Zdajesz sobie sprawę z poziomu Twojego pytania ? Oczywiście że będzie pewnie oglądał mecz na który zagłosował prawda ??

0

Dlaczego ? Skoro ktoś ma ochotę, czas i mu ku*ewsko zależy to czemu ma tego nie robić ?

0

Na fioletowej stronie w komentarzach jest spam żeby głosować na Chelsea vs Roma

0

To co ?

0

Dokładnie, jeśli chodzi o to to Ernesto chyba nie przemyślał tego do końca

0

Że co ??? Ale gdzie ? ;o Matko niektórzy tutaj to już tylko wszędzie spiski i wałki widzą. Gdzie powiedział coś nie tak o Barcelonie bo bynajmniej ja nie zauważyłem

0

Serio.. Śniadania kolega nie zjadł ? Bo sam tu ujada niesamowicie i pluje jadem

0

Jakiego mordercę ??? Widzę kretynizm osiąga zenit u niektórych...

1

A czemu z kobietami ?

0

Zabij mnie ale nie trolluje. Nawet uważam że Twoja 11 jest spoko :D

0

Wow, naprawdę obiektywnie :)

0

Prawdę głosisz kolego

0

Według mnie najlepszy z możliwych

3

Ale nie jako pierwsi..

0

maniak hahahahah :D

1

Jak to nie jego wina ? :D Nie brał udziału przez połowę wakacji w okresie przygotowawczym więc to w 100 % jego wina. Jakby wtedy trenował to teraz w te 4 miesiące strzeliłby z 15 bramek ;)

1

Oczywiście że tak. Zebrał tego teraz piękny owoc. Jest w klubie swoich marzeń ale karę poniesie teraz srogą. 4 Miesiące przerwy to baardzo dużo. Wystarczy spojrzeć na Bale'a i to jak długo dochodzi do siebie po właśnie 4 miesięcznej przerwie. Jakby inny piłkarz.

0

mi też..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?