Haha mimo iż to co powiedziałeś było dosyć zabawne to chyba wątpię że on ma coś tutaj do gadania, to piłkarz jak inni. A co do samego VAR'u to normalnie doczekać się nie mogę. Z pewnością nie tylko ja.
Oczywiście że tak. Zebrał tego teraz piękny owoc. Jest w klubie swoich marzeń ale karę poniesie teraz srogą. 4 Miesiące przerwy to baardzo dużo. Wystarczy spojrzeć na Bale'a i to jak długo dochodzi do siebie po właśnie 4 miesięcznej przerwie. Jakby inny piłkarz.
Jak to nie jego wina ? :D Nie brał udziału przez połowę wakacji w okresie przygotowawczym więc to w 100 % jego wina. Jakby wtedy trenował to teraz w te 4 miesiące strzeliłby z 15 bramek ;)
Komentarze
1
Nie ma to jak pod każdym jednym artykułem czytać komentarze o Perezie
1
Haha mimo iż to co powiedziałeś było dosyć zabawne to chyba wątpię że on ma coś tutaj do gadania, to piłkarz jak inni. A co do samego VAR'u to normalnie doczekać się nie mogę. Z pewnością nie tylko ja.
0
szymon6847 Co ? Masz na myśli że gdyby nie faule to nie byłoby go tu gdzie jest ?
0
Skąd info ? :)
0
Właśnie kolego na takie miano trzeba sobie latami wypracowywać a nie kilkoma miesiącami..
7
Już bez przesady, nie trzeba wszędzie doszukiwać się kłamstw, spisków i szubrajstw..
3
Ale nie jako pierwsi..
2
Zdajesz sobie sprawę z poziomu Twojego pytania ? Oczywiście że będzie pewnie oglądał mecz na który zagłosował prawda ??
1
Oczywiście że tak. Zebrał tego teraz piękny owoc. Jest w klubie swoich marzeń ale karę poniesie teraz srogą. 4 Miesiące przerwy to baardzo dużo. Wystarczy spojrzeć na Bale'a i to jak długo dochodzi do siebie po właśnie 4 miesięcznej przerwie. Jakby inny piłkarz.
1
Jak to nie jego wina ? :D Nie brał udziału przez połowę wakacji w okresie przygotowawczym więc to w 100 % jego wina. Jakby wtedy trenował to teraz w te 4 miesiące strzeliłby z 15 bramek ;)