0

@Krzysztof1987 a ja z kolei mam pytanie do osób obstawiających mecze... Czy można obstawić że real dostanie karniaczka w meczu czy jednak już bukmacherzy nie dają możliwości zarobić na pewniakach?!

1

@michaleu jestem tak stary że pamiętam giveusatank do GTA 3.

1

@pax niech wraca ten nasz Gatusso!;d ciągle mam przed oczyma jak wsadza głowę przed nogę przeciwnika xD

1

@michaleu oczywiście że będą. Facet z klasą, niewielu takich było powiązanych z Madrytem. To co zrobił z Leverkusen zasługuje na szacun, z realu pewnie też urzezbil by kawał drużyny gdyby nie trafił na dzieciarnię zamiast piłkarzy.

2

@norbi77 no generalnie nie pierwszy raz mekambe pokazuje że nie jest najostrzejsza kredka w piórniku;)

0

Ktoś się spodziewał czegoś innego?! xD

0

Psycha graczy realu chyba przestała istnieć.

2

Vini upadek całkowity xD coś pięknego xD

1

@Fabik87 o Ty świnio pornograficzna xD

2

Z Realem jeszcze jakoś poszło, ale przyszedł mocniejszy rywal i ciężary są ..

0

Kutwa jak zwykle xD

3

Czy na stronie realu już coś piszą ilu to karnych nie podyktowano w tym meczu i czemu to zawiniła Barcelona? Czy to dopiero jutro?

1

Szczęsny chyba obecny na stadionie i faje jara...bo biało normalnie.

5

Wlazłem z ciekawości na insta mapetka i ładnie tam po nim jadą kibice. No gość się doigrał ewidentnie. Ciekawi mnie jak na stadionie będą zachowywać się kibice. W sumie to niezły burdello mają tam w Madrycie. Lubię to xD

3

@Kibol_83 szkoda mi go. Jeden z nielicznych białych do których mam szacunek. Niestety, jak zarząd woli wpierać idiotyczne gwiazdeczki jak vini i mekambe no to cóż. Chłop widział że nie ma posłuchu w szatni więc dobrze zrobił że olał temat. Nie ma co się kopać z koniem.

1

@Marusek tylko nie najciemniej...rasisto xD

0

do ktorej minuty gramy doliczony? az real zremisuje czy do 112?

0

dla życia ludzkiego, niech Barca to wygra.... jak Arałcho znowu odpierdzieli to tu samoboj bedziexd

0

nie no czerwona zasłużona. Szkoda, że wcześniej dla realu nie dał...

0

ja pierdziele no to sa jaja... czerwieni nie ma....

1

Flick to i tak jest fenomen xd z taka obrona tyle osiągnąć to i tak nieźle xd

12

Najsmutniejsze jest to, że real moglby miec 2% posiadania piłki a i tak byłby remis... to dramat.

0

Ej a będzie przerwa?

1

No i Rafa mnie wyprostował, pięknie xD

0

Maatko nawet Raphinia zapomniał jak się gra w piłkę...

0

Z Yamalem gramy w 10...no wszystko co się da to psuje.

0

Yamal kiepsko strasznie...

1

@kaczy1989 widocznie to kolejny dom wolnego słowa xD

4

@Jarecki1 tam już takie obsesje mają, że mecz się nawet nie zaczął a sędzia już ich oszukał xd

2

real klasyk xd pakt z diablem podpisany, przeciez to niemozliwe co dzisiaj atletico zmarnowalo szans xd

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?