0

Tylko dlaczego w nie ta stronę co trzeba?

7

Ewidentny faul sciaganie do ziemii co oni palą w tym Eleven

1

@NicoGonzalez zawsze imponował niesamowitą inteligencją boiskową

1

Jeeeeee ale jadą

0

Taka Barce miło się ogląda.

3

Adama jaki dzik!!!!

0

Wlaczylem wlasnie i takie widły na dzień dobry od Alby :D

1

Szkoda strzepic ryja

0

Szkoda mi slow na tego Albe

2

Szaman z Kataru podpisał pakt

0

Siuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

2

Pedriiiii hahahahahaha

0

Zabierają im piłkę jak dzieciom

2

Hahahahahaha wiedzialem. Zalosny zespół papy i złomu. Wylewy co chwila

1

Nie wiem czy to mi sie cofnał mecz czy znowu de Jong odpierdzielil ten sam numer?

0

Ale Pikus ma pampersa zasranego dzis. Masakra

1

Standardowo wylew

1

Araujo z piłką przy nodze to jak kiedyś Pinto. Bez kitu gosciu jest skałą w obronie, ale piłka mu przeszkadza

1

Hahahahaha od razu ter Stegen niech do wolnego podejdzie

0

Bałagan. Jeden wielki bałagan. We 3 do jednego gościa. Gosciu robi ruch za ich plecami i juz jest akcja bramkowa. Katastrofa

0

@Boromir4 dokładnie. Przy stylu gry preferowanym przez Barcelonę to wyjście spod pressingu jest kluczowym elementem.

1

Kompletnie nie radzą sobie z pressingiem Basków. Kiedyś wychodzenie z piłką pod presją to była domena Barcy. Dzisiaj to ta obrona ma pełne gacie.

1

Co kopniecie do przodu to przejecie przez Basków. Ale dramat

0

Ooooooo panie tiki taki

1

To, jakie bramki oni tracą ostatnimi czasy jest parodią. Nawet nie zdążyłem dobrze na łóżku się ułożyć, a tu już 1:0 w łeb.

0

@ikar34 taktyczny

0

Abde to baby z nosa zarl na 16tce..

7

No i mlodemu uszczelka pod głowicą strzeliła. Sraczka na koniec

3

Depaj stoi jak widły w gnoju

0

Juz wiecie po co nam Alves.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?