Technik
Dołączył/a: styczeń 2026
5 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko dlaczego w nie ta stronę co trzeba?
7
Ewidentny faul sciaganie do ziemii co oni palą w tym Eleven
1
@NicoGonzalez zawsze imponował niesamowitą inteligencją boiskową
1
Jeeeeee ale jadą
0
Taka Barce miło się ogląda.
3
Adama jaki dzik!!!!
0
Wlaczylem wlasnie i takie widły na dzień dobry od Alby :D
1
Szkoda strzepic ryja
0
Szkoda mi slow na tego Albe
2
Szaman z Kataru podpisał pakt
0
Siuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
2
Pedriiiii hahahahahaha
0
Zabierają im piłkę jak dzieciom
2
Hahahahahaha wiedzialem. Zalosny zespół papy i złomu. Wylewy co chwila
1
Nie wiem czy to mi sie cofnał mecz czy znowu de Jong odpierdzielil ten sam numer?
0
Ale Pikus ma pampersa zasranego dzis. Masakra
1
Standardowo wylew
1
Araujo z piłką przy nodze to jak kiedyś Pinto. Bez kitu gosciu jest skałą w obronie, ale piłka mu przeszkadza
1
Hahahahaha od razu ter Stegen niech do wolnego podejdzie
0
Bałagan. Jeden wielki bałagan. We 3 do jednego gościa. Gosciu robi ruch za ich plecami i juz jest akcja bramkowa. Katastrofa
0
@Boromir4 dokładnie. Przy stylu gry preferowanym przez Barcelonę to wyjście spod pressingu jest kluczowym elementem.
1
Kompletnie nie radzą sobie z pressingiem Basków. Kiedyś wychodzenie z piłką pod presją to była domena Barcy. Dzisiaj to ta obrona ma pełne gacie.
1
Co kopniecie do przodu to przejecie przez Basków. Ale dramat
0
Ooooooo panie tiki taki
1
To, jakie bramki oni tracą ostatnimi czasy jest parodią. Nawet nie zdążyłem dobrze na łóżku się ułożyć, a tu już 1:0 w łeb.
0
@ikar34 taktyczny
0
Abde to baby z nosa zarl na 16tce..
7
No i mlodemu uszczelka pod głowicą strzeliła. Sraczka na koniec
3
Depaj stoi jak widły w gnoju
0
Juz wiecie po co nam Alves.