Technik
Dołączył/a: styczeń 2026
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ma to jak sie powkurwiac na dobranoc. Parodyści obrony.
1
Nie jestem w stanie zliczyć, które to takie głupie wejście Casado w tym sezonie?
9
Sami sobie tworzą problemy. Nie znam drugiego takiego zespołu.
2
Apeluję po raz enty, aby nie cytować tu takich wysrywów w artykułach. No bo po co?
1
Na wycieczkę może sobie pójść do Barcelony, nikt mu nie broni.
1
@mrboom niezłe, zaśmiane :D
1
@malypuzon marihunaen
0
Hahaha mlody jaki kozak
2
Tomasiakomania?
7
Wydaje się, że Małysz z brzuchem mógłby teraz skoczyć tam i by był w top3.
4
@Herato Michael J Fox
4
-Stopczyk! Co wy tam palicie?
-Ja? Radomskie, ale jak pan major woli to Franz ma camele..
Genialny aktor Edward Linde-Lubaszenko. R.I.P
0
Jest i Ferrandinho
0
Moze Balde i gra kupe, za to ujowo tańczy.
6
Ale zakurwil :OOOOOO
1
@macio_944 wytlumaczenie jest proste. Po prostu sztab reaguje na sytuacje na boisku i w przerwie wprowadza korekty w grze.
0
Lewy co pokrecil teraz hahaha
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Spowodował upadek, ale nie ma karnego. Czego nie rozumiecie? :D
2
Mekambe juz by ładował z wapna
5
Zawsze w ataku Barcelony musi grać jakiś impostor w wykończeniu akcji. Jak nie Torres, Lewy to dziś Yamal. :D
1
Jamalito co kurwa wykonczenie z 3 metrów top
0
Rash z wolnego teraz widły
0
Yamal człowiek chaos
0
Czyli Benedykt XVI i Legia też.
2
Dostał na rozluźnioną nogę, to się zdarza.
2
Rash znokautowal typa piłką.
0
W końcu Balde pomyślał.
0
Nie ma tutaj mowy o spalonym, bez jaj.
1
Tak jest! Lewciuuuuu zakręcił baciate w polu karnym.