1

@BulaKG przeciez to widze nie musisz mi tego tlumaczyc, nic nowego. Za to mi się nie chce zbytnio tlumaczyc tobie o co mi chodziło, ale tak w skrócie ci odpowiem.

Nie pasowal mi Yamal do ustawienia 3-5-2, którego przypuszczałem że Xavi użyje. Tylko, ze Xavi nie ustawil ich w 3-5-2, wiec nie ma tematu.. W 3-5-2 grałby Kounde na wahadle, a Yamal zawezylby pole gry. Tak właśnie by to wyglądalo i tego się obawialem, bo to Xavi i tam wszystko jest możliwe. Te ustawienie byłoby w sumie dobre, gdyby był zdrowy Balde po drugiej stronie i Cancelo na prawym wahadle no i Roque z przodu za Yamala. To mogłoby zadziałać.

1

@Firestone no, a o czym ja piszę? Na stoperku w Interze Miami :)

0

Jak było zagranie w fucie 0-100 to Barca Xaviego ma 23/100

0

Lewego bym przetestował w sumie na stoperku.

0

@barcelonaLM nowotworu oczu można dostać od oglądania xaviballa

0

@MesQueUnClub96 wolę Luuka, który stał, czekał na dośrodkowanie i nie przeszkadzał w rozegraniu. Lewciu każdy kontakt z piłką zamienia w stratę.

0

Klasycznie pełne pampersy od pierwszego gwizdka.

0

@BulaKG napisalem "jezeli to jest 3-5-2". W 3-5-2 nie ma skrzydlowego, tylko wahadłowy.

0

@BulaKG przy 3-5-2 tak. Czego nie rozumiesz?

0

@BulaKG i po co w 3-5-2 skrzydlowy Yamal jak masz wahadło? Bez sensu

1

Jak to jest 3-5-2 i z przodu gra Lewy z Yamalem, który ostatnio gra wszystko to ja nie mam pytań. Przecież Roque niby może grać z Lewym? W sumie jak już zajeżdża Yamala to niech z nim wystawi Roque. Przecież Yamal z Lewym kompletnie nie współpracują. Naprawdę ciężko za tobą podążać Ksawier.

1

@mekston @Alan_fcbfan i to jest właśnie ta różnica miedzy grzmotem i Messim :D

0

@TR3YWAY Xavi za Oriola i jest dżi.

0

Hamilton w Ferrari. Ponoć już przesądzone, niedługo ma być oficjalka. Grubo F1 odwraca uwagę od absurdalnego bana dla Andrettiego.

4

Z tym faulem Araujo to kompletna bzdura.

4

Rozku.wieni 1:0

Grillman MVP.

5

Nie dac tu faulu na Roque to kurwa kryminal jest.

9

Jak tak dalej pojdzie to niedługo Ksawery będzie musiał założyc swoje predatory i wejsc na boisko.

2

No co jak co ale Cancelo powinien grac do Lewcia, mial wolne pole.

0

@LM10GOAT nic nowego wtedy

0

To samo co u Balde.

0

@Gaz chyba ten sztuczny mur w klubie jest za niski, bo non stop na meczach mur obijają

1

@krzywy zbiegl na krotki slupek, ladnie wygral pozycję i dołożył głowę. Swietny gol.

1

@Arden w sumie wyjaśniałoby dlaczego mama kibicuje bialym.

0

@Rewolucja123 wypluj to kurła.

1

Jest i gejm czendzer. Jeszcze tu bedzie goraco

0

@TR3YWAY i smoluch by dostal fair play za to

0

@Arden no podobni z karnacji w sumie

22

Karny ewidnentny

0

Ale ciasteczko od Cancelo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?