Technik
Dołączył/a: styczeń 2026
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BulaKG przeciez to widze nie musisz mi tego tlumaczyc, nic nowego. Za to mi się nie chce zbytnio tlumaczyc tobie o co mi chodziło, ale tak w skrócie ci odpowiem.
Nie pasowal mi Yamal do ustawienia 3-5-2, którego przypuszczałem że Xavi użyje. Tylko, ze Xavi nie ustawil ich w 3-5-2, wiec nie ma tematu.. W 3-5-2 grałby Kounde na wahadle, a Yamal zawezylby pole gry. Tak właśnie by to wyglądalo i tego się obawialem, bo to Xavi i tam wszystko jest możliwe. Te ustawienie byłoby w sumie dobre, gdyby był zdrowy Balde po drugiej stronie i Cancelo na prawym wahadle no i Roque z przodu za Yamala. To mogłoby zadziałać.
1
@Firestone no, a o czym ja piszę? Na stoperku w Interze Miami :)
0
Jak było zagranie w fucie 0-100 to Barca Xaviego ma 23/100
0
Lewego bym przetestował w sumie na stoperku.
0
@barcelonaLM nowotworu oczu można dostać od oglądania xaviballa
0
@MesQueUnClub96 wolę Luuka, który stał, czekał na dośrodkowanie i nie przeszkadzał w rozegraniu. Lewciu każdy kontakt z piłką zamienia w stratę.
0
Klasycznie pełne pampersy od pierwszego gwizdka.
0
@BulaKG napisalem "jezeli to jest 3-5-2". W 3-5-2 nie ma skrzydlowego, tylko wahadłowy.
0
@BulaKG przy 3-5-2 tak. Czego nie rozumiesz?
0
@BulaKG i po co w 3-5-2 skrzydlowy Yamal jak masz wahadło? Bez sensu
1
Jak to jest 3-5-2 i z przodu gra Lewy z Yamalem, który ostatnio gra wszystko to ja nie mam pytań. Przecież Roque niby może grać z Lewym? W sumie jak już zajeżdża Yamala to niech z nim wystawi Roque. Przecież Yamal z Lewym kompletnie nie współpracują. Naprawdę ciężko za tobą podążać Ksawier.
1
@mekston @Alan_fcbfan i to jest właśnie ta różnica miedzy grzmotem i Messim :D
0
@TR3YWAY Xavi za Oriola i jest dżi.
0
Hamilton w Ferrari. Ponoć już przesądzone, niedługo ma być oficjalka. Grubo F1 odwraca uwagę od absurdalnego bana dla Andrettiego.
4
Z tym faulem Araujo to kompletna bzdura.
4
Rozku.wieni 1:0
Grillman MVP.
5
Nie dac tu faulu na Roque to kurwa kryminal jest.
9
Jak tak dalej pojdzie to niedługo Ksawery będzie musiał założyc swoje predatory i wejsc na boisko.
2
No co jak co ale Cancelo powinien grac do Lewcia, mial wolne pole.
0
@LM10GOAT nic nowego wtedy
0
To samo co u Balde.
0
@Gaz chyba ten sztuczny mur w klubie jest za niski, bo non stop na meczach mur obijają
1
@krzywy zbiegl na krotki slupek, ladnie wygral pozycję i dołożył głowę. Swietny gol.
1
@Arden w sumie wyjaśniałoby dlaczego mama kibicuje bialym.
0
@Rewolucja123 wypluj to kurła.
1
Jest i gejm czendzer. Jeszcze tu bedzie goraco
0
@TR3YWAY i smoluch by dostal fair play za to
0
@Arden no podobni z karnacji w sumie
22
Karny ewidnentny
0
Ale ciasteczko od Cancelo.