O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Barca!
  • Barcelonie kibicuję od 2004

Statystyki

  • Dni w serwisie 366
  • Liczba komentarzy 20
  • Polecenia 72

Komentarze

1

@Shasta No to jego wybór. Nie mówię, że juve to jakaś słaba drużyna, ale raczej więcej osiągnąłby w Blaugranie. No ale skoro to było jego marzenie, to nic, trzeba zapomnieć i iść dalej ;)

1

@bartekkaczmarek Tego nie powiedziałem, słabo Cucu nie grał w poprzednim sezonie. Po prostu chyba dość za łatwo odpuszczamy wychowanków.

0

1

@kenneth99 Europo, żegnaj nam ;)

3

Przecież Todibo będzie przyszłym filarem naszej defensywy. Dawno nie widziałem tak dobrego obrońcy, swobodnie poruszającego się, ze świetnym przeglądem pola oraz odpowiedzialną grą z tyłu w takim wieku. Młodziak okaże się lepszy od wiadomego holendra, który niech sobie inkasuje te miliony razem z raiolą. Todiemu trzeba dać szansę już w tym sezonie, a na pewno rozwinie nam się obrońca z prawdziwego zdarzenia na lata.

Zobacz wszystkie

27

Echhh, znowu z samym Alba na LO. Cucu byłby świetnym zmiennikiem i potencjalnym następcą Jordiego. Niestety zarząd swoje, zdrowy rozsądek swoje.

21

@Grubson06 No i elegancko, TodiBEAST odpali, mówię wam, będzie jednym z lepszych stoperów w przyszłości.

3

Nie ma co płakać po De Ligcie. Ok, młody, perspektywiczny, ale koleś poleciał na kasę i dał się omamić Raioli, który dba wyłącznie o swoją kieszeń. Nie chciał iść do Barcy, to nie, my jesteśmy czymś więcej niż klubem, i to do Nas powinni zawodnicy chcieć przyjść, a nie, że mamy spełniać zachcianki nastolatka, moderowanego przez zachłannego agenta. Jak dla mnie mamy TodiBEASTa (super określenie xD) oraz Lengleta i Umtitiego. Na pewno w ciągu kilku lat nawet współczesna La Masia będzie w stanie jakąś perełke wyprodukować.

3

No w Eibarze grał na skrzydle, bo Eibar nie miał żadnego potencjału ofensywnego w tamtym sezonie xD Co do Firpo to spoko, ale skoro się ma na tacy wyłożonego wychowanka, to nwm, dla mnie lepszy wychowanek, który od razu wejdzie do zespołu, zna jego styl i filozofię. Ale to tylko moje przemyślenia

3

Dobry transfer, w Eibarze był jednym z wyróżniających się grajków. Obawiam się tylko, że nie będzie chciał zaakceptować roli rezerwowego w obecnym sezonie i będzie chciał odejść z Barcy. Szkoda, bo Alba ma już swoje lata.