Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bolton Nie lubią tu Argentyńczyków (prócz Messiego), więc nie biorę go pod uwagę.
Chce go w PSG/Chelsea.
2
Nie stać nas na Erlinga czy Haalanda.
Ja bym próbowała zawalczyć o dzika Thurama,ale z 70 mln trzeba było by wyłożyć.
Tańsza opcja to młody Włoch. Wysoki i slilny do tego typowa 9 jaka wszyscy chcą.
1
@FCBparasiempre Lautaro Martinez powrócił do formy w ostatnim miesiącu ( dokładnie to od połowy grudnia) za to Julian pod formą.
Moim zdaniem dla Juliana lepiej będzie zmienić klub. Napastnicy w Atletico mają trudno i rzadko który się sprawdza.
Najlepszym wyborem będzie PSG/Chelsea bo LFC czy Arsenal już mają swoich snajperów.
Alvarez zeszły sezon w Atletico miał znakomity,ale coś się zacięło. Zresztą w takiej Barcelonie czy PSG dużo łatwiej jest o gole.
Pewnie sam jak oglądasz to wiesz,że Julek to nie taka typowa 9. Argentyńczyk bierze się za rozgrywanie i potrafi grać na wymiennej pozycji. Duży plus to znakomita kondycja i praca na całej długości boiska.
Jeszcze do Lautaro to on nawet bez formy (nie licząc MŚ ) w reprezentacji gra znakomicie. Miał dołek ale w kwalifikacjach nie zawodził i strzelał gole.
1
Cuti znakomita forma w tym sezonie. Razem z Licha mogą stworzyć potężne duo.
1
@Kozinho. Dlatego wypisałam takich typowych 9. Bo Thuram razem z Lautaro na 9 gra.
Ci młodzi ten Pio i Panichelli to typowy N a ten z Levante to nie wiem.
Nie stać na Erlinga czy Kane. Na Thurama i tak trzeba było by wyłożyć trochę siana. Reszta dużo taniej.
0
@Kozinho. Na transfer Erlinga nie ma kasy.
Thuram czy Giurrasy to mogły by być dobre opcje.
Przyszłościowi za niewielką cenę to Pio Esposito czy ten młody z Levante. Jest jeszcze Panichelli,ale to Argentyńczyk więc pewnie i tak na stronie tu by go nie chcieli.
Półśrodki to mógłby być Lukaku,ale on po kontuzji wraca i nie wiadomo jakie zarobki.
6
Golazoo Nico!!! Odkupił karniaka.
@Lionel_Messi10 @mekston
Niko topowy zawodnik.
Perrone ogromny skok jakościowy pod skrzydłami Ceska. Znakomicie gra!
3
Brawo Nikoś!
Como 2 do zera z Lazio.
@Lionel_Messi10 @mekston
5
Joniak na MŚ w lotach a Tomasiak nie.
Jedynym wytłumaczeniem jest odpoczynek a nie wiek. Schlierenzauer wygrywał na mamutach w wieku 17/18 lat.
0
@lithotripter Strasbourg niejako połączony jest z Chelsea.
0
@PatrykBarca Akurat Barco to kluczowa postać w Strasbourgu. Bayern o niego nawet pytał.
0
@barcowy1899 No nie wiem czy Puig bo już więcej meczy zagrał na dużo lepszym poziomie.
6
Barco ładnie się rozwinął w Strasbourgu. Pewnie transfer będzie w lato. Być może do Chelsea.
To kolejny znakomity mecz w jego wykonaniu.
@Lionel_Messi10 @mekston
1
@Fog_W_1899 Dziwnym trafem zawsze tylko o Alvarezie albo o innych reprezentantach Argentyny.
1
Oglądam Bolonię i oni od kilku meczy grają topornie. (Męczą się)
Chociaż Fiora w końcu gra lepiej i liczę na utrzymanie bo szkoda by było aby taki duży klub spadł do Serie B.
1
@mekston Garnacho ma ogromny potencjał,ale musi ciężko pracować a nie pajacować jak w United.
0
@Encore @mekston On i Romero to znakomity duet. Licha nie jest wysoki,ale nadrabia to innymi aspektami.
Niech w United gra najlepiej jak potrafi!
1
@DariaFCB Racja trener będzie się bał go odstawić ze względu na to jaki Kraft ma status
2
Co myślicie? Prawdę mówiąc to Hoerl,Daniel,Embacher i Fettner na obecną chwilę są lepsi od Stefana.
Znając pozycję Stefka w reprezentacji to trener nie odważy się go odstawić. Na małej jak i na dużej będzie zapewne skakał. To może być jego ostatnia szansa na wymarzone złoto olimpijskie.
Fettner broni srebra,więc na dużej pewnie będzie skakał.
1
@JanuszKorwinMikke Wątpię bo podobno ta sprawa trochę była tuszowana. Przynajmniej tak piszą. Jaworka szukali chyba z 3/4 lata a był blisko miejsca zbrodni. Polskie służby zamiast prowadzić śledztwo do końca to olewają.
Może w kwasie ją rozpuśćił morderca i resztki gdzieś zakopał.
0
@MOLESTA Póki co w niczym,ale ma 20 lat i wielki talent.
0
Barca szuka 9 a co powiecie na tego młodzieńca?
Oczywiście jeżeli Inter by go puścił. Jest tam Lautaro,Thuram i Bonny.
Wycena 35 do tego bardzo młody chłopak a przy Flicku mógłby się bardzo rozwinąć. Byczek ponad 190.
4
Hidalgo 7g/a na 450 minut Touluse. Ciekawy zawodnik 20 lat Scaloni powinien go obserwować.
Debiutanckiego gola zdobył też 19 letni Vignolo.
@Lionel_Messi10 @mekston
5
Enzito
@Lionel_Messi10 @mekston
0
@partymaker Mistrzostwo powinni wygrać patrząc na to jak gra City. Chyba,że Aston zaskoczy bo reszta już daleko w tyle.
0
@FCBparasiempre W sumie to nie wiem. Widziałam kiedyś na X tak pisali. Być może to jego przydomek.
0
@FCBparasiempre Licha od Lisandro.
3
Licha zdrowy to top obrońca.
@Lionel_Messi10 @mekston
1
Ale słabo to wygląda. Można powiedzieć,że w tym sezonie to kadra A zamieniła się z kadrą B.
1
@MateS Ja słucham Dr Dre. Jedyny Dro jakiego znam