Stasow
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Sosnowiec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawo, brawo i jeszcze raz brawo! Totalnie ich rozgromili 5-0 ;)
Zła postawa Realu pod koniec meczu... ale i tak świetny meczyk. :]
0
2:0 dla Barcy :)
0
Marzenia... -.-
0
2-0 obstawiam, 2 gole Messiego :- )
Jest może na jakimś kanale n'ki ?
0
To nie jest strona dla fanów Realu... Wypowiadajcie się na swoich stronach chyba że ich nie macie, a jak macie to sio z tej strony.
Uszanujcie to, że Barca jest lepsza. Dostaliśmy się do pół finału, a wy?
Odpadliście już w 1/8...
VeB!
0
Tyle okazji! Obrona Interu trzeba przyznać była nie do przejścia. No nic przegraliśmy i trudno. Teraz trzeba La Lige wygrać koniecznie.
Ja bym tej ręki nie gwizdał. Była przy ciele, a wtedy się nie gwiżdże. Gdyby arbiter to uznał to może jeszcze byśmy wygrali...
Visca el Barçaa! Barça 4 ever! Only Barça!
Pewnie wielu sezonowców teraz zmieni swój ulubiony klub...
Ale nie ja! Jeden klub, jedna wiara aż po grób!!
0
Ronaldo jest przereklamowany, Messi choć tańszy to lepszy.
Barca ma swoich wychowanków, a Real to kasa i to czasami jest gorsze. :D
VeB!
0
Messi'ego w takiej formie nie zatrzyma nikt. I tak nie tylko Messi grał wspaniale, Pedro miał znakomitą okazję po szybkim rozegraniu rzutu wolnego przez Messi'ego, ale niestety zabrakło precyzji.
Visca el Barca!