29 listopada 2010, 23:00
0
Brawo, brawo i jeszcze raz brawo! Totalnie ich rozgromili 5-0 ;) Zła postawa Realu pod koniec meczu... ale i tak świetny meczyk. :]
29 listopada 2010, 21:25
2:0 dla Barcy :)
11 października 2010, 20:52
Marzenia... -.-
28 sierpnia 2010, 16:45
2-0 obstawiam, 2 gole Messiego :- ) Jest może na jakimś kanale n'ki ?
29 kwietnia 2010, 17:33
To nie jest strona dla fanów Realu... Wypowiadajcie się na swoich stronach chyba że ich nie macie, a jak macie to sio z tej strony. Uszanujcie to, że Barca jest lepsza. Dostaliśmy się do pół finału, a wy? Odpadliście już w 1/8... VeB!
7 kwietnia 2010, 17:39
Messi'ego w takiej formie nie zatrzyma nikt. I tak nie tylko Messi grał wspaniale, Pedro miał znakomitą okazję po szybkim rozegraniu rzutu wolnego przez Messi'ego, ale niestety zabrakło precyzji. Visca el Barca!
9 kwietnia 2010, 17:51
Ronaldo jest przereklamowany, Messi choć tańszy to lepszy. Barca ma swoich wychowanków, a Real to kasa i to czasami jest gorsze. :D VeB!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Brawo, brawo i jeszcze raz brawo! Totalnie ich rozgromili 5-0 ;)
Zła postawa Realu pod koniec meczu... ale i tak świetny meczyk. :]
0
2:0 dla Barcy :)
0
Marzenia... -.-
0
2-0 obstawiam, 2 gole Messiego :- )
Jest może na jakimś kanale n'ki ?
0
To nie jest strona dla fanów Realu... Wypowiadajcie się na swoich stronach chyba że ich nie macie, a jak macie to sio z tej strony.
Uszanujcie to, że Barca jest lepsza. Dostaliśmy się do pół finału, a wy?
Odpadliście już w 1/8...
VeB!
0
2:0 dla Barcy :)
0
2-0 obstawiam, 2 gole Messiego :- )
Jest może na jakimś kanale n'ki ?
0
Messi'ego w takiej formie nie zatrzyma nikt. I tak nie tylko Messi grał wspaniale, Pedro miał znakomitą okazję po szybkim rozegraniu rzutu wolnego przez Messi'ego, ale niestety zabrakło precyzji.
Visca el Barca!
0
Ronaldo jest przereklamowany, Messi choć tańszy to lepszy.
Barca ma swoich wychowanków, a Real to kasa i to czasami jest gorsze. :D
VeB!
0
To nie jest strona dla fanów Realu... Wypowiadajcie się na swoich stronach chyba że ich nie macie, a jak macie to sio z tej strony.
Uszanujcie to, że Barca jest lepsza. Dostaliśmy się do pół finału, a wy?
Odpadliście już w 1/8...
VeB!