SmoothCriminal
Dołączył/a: luty 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brazylia z Niemcami bez wg mnie dwóch najlepszych piłkarzy nie będzie miała łatwo. Strasznie szkoda, że Neymar ww taki sposób żegna się z Mundialem. Grał naprawdę dobrze, zdrowiej Neymar :).
0
Ja jestem przeciwny temu transferowi. Oby nie doszedł do skutku.
0
Nie tylko tobie. Ale chyba nie kryje takich tajemnic jak wspomniany przez ciebie Gus ;).
0
Kamień z serca...
13
Smutno się robi na myśl, że taka legenda jak Victor jutro oficjalnie przestanie być piłkarzem Barcy. Dziękujemy za te wiele lat sukcesów, smutku i radości, Valdes :).
15
No nie mogę... Za Adriano, idealnego rezerwowego, będziemy kupować tego cieniasa... Oby to były plotki.
2
Bardzo fajny pomysł, gratulacje dla redakcji :).
3
Nudny ten mecz jak flaki z olejem...
0
Z tym że świetny zawodnik, zgadzam się w 100%. Jednak czy lepszy od Neymara, tutaj już bym się kłócił. Są wg mnie na podobnym poziomie.
0
DNiby byłem za Brazylią, ale szkoda mi Chile. Niby cieszę się z sukcesu ich i Neymara, ale jakiś niedosyt pozostał. No i ten ostatni karny... 10cm i gra toczyłaby się dalej. Strasznie mi szkoda Jary, była na nim ogromna presja, której niestety nie wytrzymał. Miał chłopak pecha i tyle. Sport bywa brutalny, trzeba się z tym pogodzić i trzymać kciuki za Canarinhos w 1/4, a Chile podziękować za wspaniałą walkę do końca.
5
Neymar całiem nieźle. Liczę na jakieś jego trafienie :).
0
No i dobrze. Akurat pieniędzy na transfery nigdy mało ;).
0
Ja jestem za Brazylią. Jednak sympatia do tego kraju i Neymara wygrała. Alexisa wcalę nie lubię mniej, jednak dzisiaj jestem za Canarinhos.
1
No i co z tego, że mało biega? Skoro i tak świetnie gra i strzela dużo goli?
6
Pewnie za kilka lat odkupimy go za jakieś 20M.
9
Ufff, co za ulga, on nie pasuje do Barcy.
17
O koszykówce na poziomie znajomości nazw kilku klubów z NBA, czyli właściwie żadną. Jednak gdy o mistrzostwie po zwycięstwie z Realem, o którym przesądził w dodatku nasz rodak, naprawdę się cieszę :D. Gratulacje, Campeones!!!
3
Bycie gimbusem nie wynika z wieku, a z sposobu zachowania się itd. Ktoś może mieć 12 czy 13 lat, i być całkowicie normalnym kolesiem, a inny w wieku lat powiedzmy 17 będzie spędzał życie na hejtowaniu w internecie wszystkiego co się rusza. W dodatku z błędami ortograficznymi ;).
14
Wracaj na swoją stronę, prowokatorze...
2
Nie interesuje się koszykówką, ale i tak się cieszę, że Barca triumfuje. Obyśmy za rok pod koniec maja zobaczyli podobny news dotyczący piłkarzy :). Campeones!
0
Ja nie mogę... Chodzi mi o to, że jego gra dotychczas na Mundialu w jakimś stopniu zwiększy szansę na ZP, jeśli podczas sezonu będzie dobrze grał, tak trudno to zrozumieć...
1
Nie zgodzę się. Chyba oczywistym jest, że do tej pory Leo zaprezentował się znacznie lepiej od Ronaldo. Strzelił cztery razy więcej goli, dwa razy Argentyna wygrała po jego golach, wyszedł z grupy i ogólnie lepiej grał. To na pewno będzie brane pod uwagę.
1
Ale nie wykorzystał i zakończył Mundiana fazie grupowej z oszałamiającą liczbą JEDNEGO gola ;).
1
Tak sobie myślę. Postawa Argentyny i Portugalii, ogra Messiego i Ronaldo oraz to, że ci drudzy nie wyszli z grupy, na pewno pomoże Leo wygrać Złotą Piłkę. Taka gra na mundialu da mu sporego plusa już na starcie. Nawet jeśli Argentyna odpadnie w 1/8, to Messi i tak dalej zaszedł, lepiej grał, oraz, przede wszystkim strzelił więcej goli.
0
Mam nadzieję, że Portugalia nie wyjdzie z grupy. Grają straszny piach, poza tym nie cierpię ich. Kto przy obecnych wynikach obu meczów wychodzi z grupy?
0
Za 40mln pomocnik taki jak Kroos? Jeśli Xavi odejdzie, jak najbardziej.
0
Po co mu to było?...
0
Ja go nie chce. Szkoda Alexisa i kasy, którą na niego wydamy. Za co kupimy stoperów?? Mam nadzieję, że to tylko głupie plotki i nic więcej...
0
No i super. Tylko oby te pieniądze mądrze wydali na stopera.
2
Aż się człowiek cieszy, jak nasz Leoś tak gra ;).