1

Messi dzisiaj w stylu CR11, zagrał raczej słabo ale gola na pustą strzelił hehe ;).

0

Ech, z City również grał bez formy? No proszę cię, jeden gorszy mecz i już ogłaszasz koniec formy...

0

Nie wiem co się stało Messiemu. Przecież z City zagrał niemal perfekcyjny mecz, a dzisiaj jakiś nieswój. Nie mówię nawet o tej zmarnowanej okazji po podaniu Neymara, ale jakiś rozkojarzony czy coś. Dziwne, bardzo dziwne. No ale mecz się skończył, 3 punkty nasze i to się liczy.

1

Trochę dziwne, że w pierwszej połowie potrafimy zdominować City i strzelić im dla gole, a nie dajemy rady przedostatniej drużynie w lidze...

0

No i elegancko. Mascherano na ŚPD :O!

0

Żałosne. Messi zagrał fenomenalny mecz, znacznie przyczynił się do obu goli, kreował grę przez całe 90 minut, a Ronaldo wykorzystał jedną setkę z główki. Ciekawe jakimi kryteriami kierował się ten, kto wybierał tę 11...

0

1

Bez przesady. Też gościa nie bardzo lubię i od jakiegoś czasu mnie wkurza, ale rasizm to już spora przesada.

1

Teraz będzie tak samo. Nie można się oczywiście zbytnio rozluźniać, ale spokojnie podejść do meczu i awansować do 1/4 ;).

3

Sytuację z Messim fajnie skomentował Gary Lineker: "Breaking News: Proof at last that Lionel Messi is a human being." Lepiej bym tego nie ujął, nawet on pudłuje, więc bez spiny ;).

0

A to niezbyt dobrze świadczy o Portugalczuku, że jedynym aspektem gry, w którym jest lepszy od Messiego, jest strzał z 11 metrów :P. No i może jeszcze główki, jednak to jest uwarunkowane wzrostem. Także kolejny dowód na wyższość Leo :).

2

Prawda jest taka, że pomimo wszystko Messi obok Suareza był najlepszy na boisku. Jeśli ktoś tego nie widzi z powodu karnego no to naprawdę... Przy pierwszym golu świetnie zagrał do Luisa, a przy drugim fantastycznie przedryblował trzech rywali i podał do Alby, który asystował Suarezowi. Zagrał genialny mecz, a to w końcówce to tylko wypadek przy pracy. Teraz musi być na maksa wkurzony więc zapewne coś strzeli w rewanżu :).

2

Słuchajcie, mnie też boli ten karny Leo, szczególnie dobitka, ale ludzie, wygraliśmy z City na wyjeździe strzelając dwa gole :). Straciliśmy jedną, ale i tak jest bardzo dobrze. To dowód na to, że nawet najlepszy piłkarz świata popełnia takie błędy. W rewanżu będziemy mieć naprawdę duży komfort. Żeby awansować, na naszą jedną bramkę oni muszą odpowiedzieć trzema. Dobrze jest, po raz kolejny ich pokonaliśmy, więc nie narzekać ;). Brawo dla Barcy i dla Messiego, bo poza tym przykrym błędem cały mecz grał pięknie. VeB :)

0

Tak się bałem że nie trafi :(

2

Alba się chyba od CR11 uczył...

0

Tak dobrze było :(.

0

Jest, tez zauważyłem ;).

10

Cant del Barça rozbrzmiewa na trybunach ;).

0

Nie obrażaj mnie... ;)

2

Czy ktoś mi wytłumaczy, jak można być tak świetnym jak Messi? Powoli zaczynam gościa nie ogarniać :D.

3

Co Messi gra :O.

0

¡¡2:0!! El Pistolero!!

0

Osobiście wolałbym Mascherano na ŚPD i Bartre za niego na ŚO, no ale ogólnie skład dobry, wygramy to!

3

Może i użytkownicy zbyt surowo ocenili piłkarzy, ale redakcja zdecydowanie za bardzo pobłażliwie. 5 dla Alvesa. Przecierałem oczy jak to zobaczyłem. Ludzie, to nie prima aprillis, ten facet przegrał nam mecz, a oprócz tego wcale nie zachwycał.

1

Zobacz sobie forum na stronie Cdaction, Forum Actionum ;).

0

Jakoś tego nie słyszałem, ale bardzo dobrze że go wygwizdali. Z taką formą od takiego czasu jest już naprawdę irytujący...

5

Tylko że bardzo często to prawda...

3

Poniosły go nerwy. W takiej sytuacji frustracja to coś normalnego, jednak ani trochę go nie usprawiedliwiam, zachował się bardzo głupio i prawda jest taka, że powinien za to wylecieć z boiska.

0

Jedyny pozytyw tego meczu...

0

A nie jest to prawdą według ciebie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?