SmoothCriminal
Dołączył/a: luty 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba asystentem.
0
W teorii klub, ale Leo na skrzydle pokazuje jakieś 30% swych możliwości. Rzadko kiedy dostaje piłkę i nie ma z niego pożytku. Było to widać podczas niektórych meczy ubiegłego sezonu. Pozycją Messiego jest cofnięta 9' i koniec kropka.
7
Hahahahahahahahahahahahah!!! Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać :D. Jakie to jest żałosne... Teraz cały świat ma z nas beke, bo wysłaliśmy ośmieszającą ofertę. Zubi, ogranij się wreszcie...
0
Nareszcie ktoś chce tego cieniasa. Sprzedać wreszcie i tyle, podobnie Cuence.
4
Tello jest słaby, Rakitić jest świetny. Ale chyba go nie potrzebujemy. Na dwóch ŚPO mamy już Cesca, Xaviego i Inieste, dojdzie Rafinha, więc Rakitic malo by grał.
0
Dlaczego nie K.Navas albo Diego Alves??
0
No po prostu ręce opadają, jak sie patrzy na nasz zarząd. Jakie to są dupy wołowe za przeproszeniem. Mają kupić stopera od paru lat to im wszystkich podkupują zanim coś zrobią. Wstyd i pośmiewisko...
8
W tym sezonie 100 goli z Martino, a w tamtym ze ŚP Tito 100 punktów...
4
To jest idiotyzm. Jeśli wejdziemy do finału LM(oby), no to nie ma mowy żeby Leo o Neymar nie zagrali. Jacy debile ustalają te terminarze...
1
A my go chcemy na PO...
1
Ja to bym najbardziej chciał oprócz Marquinhosa E.Garaya. Wysoki, dobry w defensywie i ofensywie, dobra gra głową, czego więcej chcieć
2
Judasz...
0
Te wszystkie mecze to są towarzyskie?
3
No proszę was... Mathieu? Naprawdę? Marquinhos + Benatia i mamy obrone kompletną, a nie Mathieu...
3
Oby się udało. Przy okazji pozbędziemy się Alvesa.
1
Wierzę, że przywróci Barcy dawny blask i od kolejnego sezonu powrócimy na europejski i hiszpański tron ;).
0
Dobry żart ;).
3
No no, Marquinhos już coraz bliżej :D. Oby się udało go kupić. Do tego jeszcze Laporte albo Benatia, Masche na DM i mamy obronę gotową :).
0
Znalazłem!
http://blaugrana.pl/16223-Bartomeu-Alexis-nigdzie-sie-nie-rusza
0
Skąd ta wypowiedź? Proszę, oby to była prawda.
6
Wg mnie za szybko został rzucony na głęboką wodę. Nagle ni z tąd ni z owąd z argentyńskiego Newell's stał się trenerem wielkiej Barcy. Ja go i tak lubię, jest bardzo dobrym trenerem, jednak FCB to dla niego za wysokie progi jak na razie.
0
Oby, oby...
1
Opis Neymara wg mnie trochę zbyt surowy. Czego niby oczekiwaliście, że po miesiącu(około) przerwy, będzie grał super? Jak dla mnie biorąc pod uwagę jego kontuzję grał całkiem nieźle, na pewno lepiej niż Pedro, którego zmienił.
0
Proszę, oby im nie oddali Alexisa...
4
Achh, gdyby tak się udało Marquinhosa i Benatię, byłoby wspaniale. Coś się dzieje wreszcie :D.
0
Alves wyceniany na 15mln + 20mln to wychodzi 35mln=za tyle PSG kupiło Marquinhosa.
1
Jak dla mnie super ;). Tylko czekać na "Oficjalnie:...".
0
Jak dla mnie byłoby spoko. Jednak oprócz Marquinhosa trzeba by jeszcze kogoś kupić. Ale Barzylijczyk chyba jest całkiem dobry, więc.
7
Nie, proszę. Może Enrique ma trochę oleju w głowie, bo jak go sprzeda i to jeszcze za śmieszne 25 mln, to na starcie będzie miał u mnie minusa.
0
Czy ta strona ma wogóle adminów? Dlaczego ten żałosny napinacz jeszcze nie został zbanowany?