Simon_80
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziękuje Mistrzu...
0
Wyjazdy do Czech i na Białoruś!!!
PIĘKNIE!!!
0
AS ROMA!!!
W końcu to takie szczęśliwe miasto dla Barcelony...
0
To są barwy Korony a nie Jagielloni. Korona ma żółto-czerwone, pionowe pasy, a Jaga poziome.
Tak więc wszystkich niedoinformowanych oraz pozostałych ignorantów proszę o nie zabieranie głosu.
0
Lekko się zawiodłem na nim...
0
Właśnie wychylam twoje zdrowie, Pedro.
Najlepszego.
0
Słaby news...
0
Jasno i wyraźnie przedstawił swoje zdanie. To lubię u piłkarzy.
Konkretny gość.
0
Luis to był kozak. Nigdy nie odpuszczał. Mógłby Adriano pójść w jego ślady.
Oby...
0
Za te 7 lat dziękuje Ci Rafa...
Powodzenia w NY.
0
Podziwiam Wengera, bo walczy o Fabregasa jak lew.
0
Kolegów jak kiedyś zaprosi na wesele, to będzie gruuuuuuuuba impreza... :-)))
0
"Adriano: Dam z siebie wszystko"
Nie masz wyjścia, stary... ;-)
0
Jak to dobrze jest mieć "łeb na karku"...
0
Będzie dobrze.
0
Pokłońcie się Henrykowi, bo takich piłkarzy nie ma zbyt wielu.
Dzięki za wszystko Titi...
0
22 lata i właściwie mógłby już kończyć karierę.
To się nazywa spełnienie zawodowe...
0
Bo mistrza trzeba umieć docenić...
0
Podobno zabrakło na pensje...
0
Legendą jesteś już dawno chłopaku...
0
Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym...
0
Do "barća fan"
On już się tam ogolił na półfinał...
0
Mogę sobie tylko życzyć, żeby kadencja Rossela nie była mniej efektowna.
Visca el Barca!!!
0
Przesadzone.
0
Myślę, że Messi wyśrubuje ten rekord na zawsze.
0
Największe wrażenie robi na mnie jego postawa.
Przy takich sukcesach, będąc najlepszym trenerem już na starcie swojej kariery, nie popadł w samozachwyt.
Ciągle skromny i pracowity, nie ma w nim odrobiny egoizmu.
A przecież mógłby pozwolić sobie na tak wiele...
Jesteś zajebistym gościem Pep.
0
Dzięki szefie.
0
Przeczytałem w tym artykule wiele niemal własnych myśli i odczuć, dotyczących Barcelony na przestrzeni ostatniej dekady.
Wyrazy uznania i szacunku dla autora za to, że mu się chciało.
I za to, że ma talent do felietonów.
0
Życie jest piękne...
0
Barca zagrała świetny mecz, czego dowodem jest wynik.
Jest teraz czas na radość i fetowanie okazałego zwycięstwa nad dobrym zespołem, ale polscy fani wolą się kłócić między sobą, prześcigując się w "mądrościach", kto jest słaby, kto nie zasługuje na grę i dlaczego mamy takiego fatalnego trenera...
Zastanówcie się chwilę, zanim coś napiszecie.