0

Dziękuje Mistrzu...

0

Wyjazdy do Czech i na Białoruś!!!

PIĘKNIE!!!

0

AS ROMA!!!

W końcu to takie szczęśliwe miasto dla Barcelony...

0

To są barwy Korony a nie Jagielloni. Korona ma żółto-czerwone, pionowe pasy, a Jaga poziome.

Tak więc wszystkich niedoinformowanych oraz pozostałych ignorantów proszę o nie zabieranie głosu.

0

Lekko się zawiodłem na nim...

0

Właśnie wychylam twoje zdrowie, Pedro.

Najlepszego.

0

Słaby news...

0

Jasno i wyraźnie przedstawił swoje zdanie. To lubię u piłkarzy.

Konkretny gość.

0

Luis to był kozak. Nigdy nie odpuszczał. Mógłby Adriano pójść w jego ślady.

Oby...

0

Za te 7 lat dziękuje Ci Rafa...

Powodzenia w NY.

0

Podziwiam Wengera, bo walczy o Fabregasa jak lew.

0

Kolegów jak kiedyś zaprosi na wesele, to będzie gruuuuuuuuba impreza... :-)))

0

"Adriano: Dam z siebie wszystko"

Nie masz wyjścia, stary... ;-)

0

Jak to dobrze jest mieć "łeb na karku"...

0

Będzie dobrze.

0

Pokłońcie się Henrykowi, bo takich piłkarzy nie ma zbyt wielu.

Dzięki za wszystko Titi...

0

22 lata i właściwie mógłby już kończyć karierę.

To się nazywa spełnienie zawodowe...

0

Bo mistrza trzeba umieć docenić...

0

Podobno zabrakło na pensje...

0

Legendą jesteś już dawno chłopaku...

0

Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym...

0

Do "barća fan"

On już się tam ogolił na półfinał...

0

Mogę sobie tylko życzyć, żeby kadencja Rossela nie była mniej efektowna.

Visca el Barca!!!

0

Przesadzone.

0

Myślę, że Messi wyśrubuje ten rekord na zawsze.

0

Największe wrażenie robi na mnie jego postawa.

Przy takich sukcesach, będąc najlepszym trenerem już na starcie swojej kariery, nie popadł w samozachwyt.

Ciągle skromny i pracowity, nie ma w nim odrobiny egoizmu.

A przecież mógłby pozwolić sobie na tak wiele...

Jesteś zajebistym gościem Pep.

0

Dzięki szefie.

0

Przeczytałem w tym artykule wiele niemal własnych myśli i odczuć, dotyczących Barcelony na przestrzeni ostatniej dekady.

Wyrazy uznania i szacunku dla autora za to, że mu się chciało.

I za to, że ma talent do felietonów.

0

Życie jest piękne...

0

Barca zagrała świetny mecz, czego dowodem jest wynik.

Jest teraz czas na radość i fetowanie okazałego zwycięstwa nad dobrym zespołem, ale polscy fani wolą się kłócić między sobą, prześcigując się w "mądrościach", kto jest słaby, kto nie zasługuje na grę i dlaczego mamy takiego fatalnego trenera...

Zastanówcie się chwilę, zanim coś napiszecie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?