Czytając te wszystkie stękania i narzekania, że taki budżet a tak mało zaoferowali, że wstyd, żenada, dochodzę do wniosku, że lepiej by było, gdyby klub nic nie przekazał.
Jestem pewien na 100%, że nikt, absolutnie NIKT z krytykujących Henryka, że niby 56000 euro to za mało jak na niego, nie wpłacił na pomoc dla tego Haiti nawet jednego zafajdanego eurocenta.
Komentarze
0
Dziękuje Mistrzu...
0
Wyjazdy do Czech i na Białoruś!!!
PIĘKNIE!!!
0
AS ROMA!!!
W końcu to takie szczęśliwe miasto dla Barcelony...
0
To są barwy Korony a nie Jagielloni. Korona ma żółto-czerwone, pionowe pasy, a Jaga poziome.
Tak więc wszystkich niedoinformowanych oraz pozostałych ignorantów proszę o nie zabieranie głosu.
0
Lekko się zawiodłem na nim...
0
Czytając te wszystkie stękania i narzekania, że taki budżet a tak mało zaoferowali, że wstyd, żenada, dochodzę do wniosku, że lepiej by było, gdyby klub nic nie przekazał.
Wtedy wszyscy byli by zadowoleni.
Brak mi słów...
0
Jestem pewien na 100%, że nikt, absolutnie NIKT z krytykujących Henryka, że niby 56000 euro to za mało jak na niego, nie wpłacił na pomoc dla tego Haiti nawet jednego zafajdanego eurocenta.
Bez odbioru.
0
Nie będę oryginalny i też powiem, że Pep powinien postawić na Keitę.
Zagrał nieźle na PNA i jest w dobrej formie.
Poza tym ma predyspozycję do gry na tej pozycji.
Tak więc: do zobaczenia wieczorem.
0
Chyba raczej 0-5.
0
Nie ma bata na Mariolę...
Jeśli Fabregas odejdzie z Arsenalu to tylko do Barcelony.
Ty o tym wiesz, ja o tym wiem, Cesc o tym wie i Mourhinio o tym wie.