0

jakiś fanatyk to pisał ;/

0

heh, jakie burdy w komentach..

nie spinajcie się tak ;>

0

ładny garniaczek miał. bez kitu, zapewne bardzo drogi ale sprawiłbym sobie taki. no i sprint... bezcenny :)

są rzeczy których kupić się nie da.

za wszystkie inne zapłaci Real Madryt. haha

0

ryan to nic osobistego. wrócimy do dyskusji jak nauczysz się pisać powtarzane przez RZ ;)

0

bramke z wczorajszego meczu trzymam na pulpicie i co chwilę odpalam żeby przeżyć to raz jeszcze ;p

jestem w niebie.

0

mnie tez boli gardło od krzyku..

najserdeczniejsze Bóg zapłać :)

0

ktoś tu nie umie liczyć :)

stwierdzenie że barca w lm strzelila 29 razy, o 10 razy wiecej niz chelsea oznacza tyle samo co stwierdzenie ze chelsea zdobyła 2,9 gola w lm :)

0

brak mi słów, dawno się tak nie cieszyłem.

jest przejrzysta, czytelna, ładna stylistycznie.

brawo!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?