( i irytuja mnie wpisy z cyklu - "niech ginie gupia paua, on jest ze srealu!", nie jestem w stanie zrozumieć wrogosci tylko dlatego ze ktos jest z innej druzyny ( ma fajna dziewczyne, sportowe auto, duzo pieniedzy, swietnie gra w pile, ... ) moze nie myslalem tak o tym jak mialem 15 lat - ale chcialbym zeby wpisy osob ponizej 18 roku zycia byly blokowane ;p )
co do rozdmuchiwania to mogloby byc tak samo jak z kupowaniem meczów przez Legie za czasow Wdowczyka. wszyscy o tym wiedza a jakos nikt tego nie rozdmuchuje? why?
zreszta, moze moj znajomy sie mylil. nie mam zamiaru sprzeczac sie o Figo, to ostatnia rzecz na ktora mam ochote, pozdrawiam!
Komentarze
0
a ja na jego miejscu zmieniłbym klub..
z Barcą osiągnął ( i w tym sezonie osiągnie ) wszystko co tylko można by było osiągnąć będąc trenerem, czas na wyzwanie!
0
szykują się dobre mecze ;]
0
pww
byłem :) ale chciałbym dokopać GALAKTYCZNYM!
( i irytuja mnie wpisy z cyklu - "niech ginie gupia paua, on jest ze srealu!", nie jestem w stanie zrozumieć wrogosci tylko dlatego ze ktos jest z innej druzyny ( ma fajna dziewczyne, sportowe auto, duzo pieniedzy, swietnie gra w pile, ... ) moze nie myslalem tak o tym jak mialem 15 lat - ale chcialbym zeby wpisy osob ponizej 18 roku zycia byly blokowane ;p )
0
a ja w przeciwieństwie do jakichś dzieci poniżej, chcę żeby wyzdrowiał :)
chcę żeby REAL ładnie grał, życzę im tego z całego serca.
wygrana ze słabym realem nie jest dla mnie frajdą.
0
ja nie wiem kim był dla klubu, wiem kim był dla mnie.
zawsze go szanowałem, dobrze go zapamietalem, niech Mu ziemia lekką będzie!
0
mnie tez boli gardło od krzyku..
najserdeczniejsze Bóg zapłać :)
0
rany, w jakim wy języku piszecie? polski to raczej nie jest ;>
pozdrawiam sezonowców!
p.s. odnosząc się do meczu - na wyjeździe z silnym interem starczyłby mi remis..
0
co do rozdmuchiwania to mogloby byc tak samo jak z kupowaniem meczów przez Legie za czasow Wdowczyka. wszyscy o tym wiedza a jakos nikt tego nie rozdmuchuje? why?
zreszta, moze moj znajomy sie mylil. nie mam zamiaru sprzeczac sie o Figo, to ostatnia rzecz na ktora mam ochote, pozdrawiam!
0
szykują się dobre mecze ;]
0
a ja na jego miejscu zmieniłbym klub..
z Barcą osiągnął ( i w tym sezonie osiągnie ) wszystko co tylko można by było osiągnąć będąc trenerem, czas na wyzwanie!