Setarif
Dołączył/a: październik 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
1
Oni nie grają czasem w lidze niżej?
0
Zgadza się!
2
Confirmed.
Ale z drugiej strony, widziałeś gdzieś Bartre? Legenda głosi że dalej biegnie.
0
Bardzo ciekawi mnie jak zaprezentują się obie ekipy, nie ukrywam że liczę na niespodziankę "wygraną City" ale zadowoli mnie jak obie strony będą w stanie wymieniać ciosy, fajnie było by zobaczyć Suarez'a w formie, Neymarem przejmować się nie musze, on to zawsze z czegoś może odpalić.
0
Dlaczego jak zawsze gdy zaglądam tutaj w komentarze po stratach Barcelony, znajduje coś takiego, takie gxxxo.
Ludzie sukcesu.
1
Uff balonik pękł
0
Ja osobiście chciałbym powtórki z meczu z Villarealem
0
Jeżeli Barcelona będzie grała z nimi podobnie jak z Atletico, piłki penetrujące wysoki wyrafinowany pressing, to wynik będzie tylko jeden.
0
1:3. A w drugiej połowie na boisko wbiegnie słoń.
0
Powinniśmy wygrać z Barcą.
Bedzie 1:3.
1
Mam nadzieje ze przegramy do zera
0
Allgoals. Com, powinno jeszcze być
0
Czy są gdzieś jakiekolwiek dane jakich niepełnoletnich piłkarzy Barcelona mogła sprowadzać, że w końcu zostali pociągnięci do odpowiedzialności? Jeżeli się okaże że złota era Guardioli zawdzięcza sukcesy tym że właśnie przekretom to po gratulować.
0
Reus przejdzie do Realu, po tym jak z królewskimi pozagna się Bale, Borussia zaś powinna dostać kogoś w zamian z Wysp, to taka spekulacja na te wszystkie spekulacje
0
Gdybym miał wystawić ocenę szkolną Barcelonie lE, dostali by 4-.
Brakuje mi w ich grze intensywności
0
0
Celta coś powinna strzelić
0
Musiał by grać pod Leo, zmarnował by się.
0
Nie, to Ci raz to mocniejsi rywale weryfikuja nasze umiejętności
0
Największy problem Barcelony to Messi, i filozofia układana pod nie wiadomo kogo ,a nie specyfikację zawodników
0
Oni chcą wejść z piłką do siatki?
0
'' Bezbarwny i bezimienny''
0
Z takim składem Barca odbuduje nastrój ale Celcie :(
Gdzie jest Bartra? Czy on jeszcze biegnie? :c
0
Bardzo chciałbym grać w FC Barcelona u boku Neymara Messiego Xaviego i Pique.
Jest jakiś adres e-mail gdzie mogę wysłać moje CV?
Pomóżcie mi proszę.
0
Bardzo chciałbym grać w FC Barcelona u boku Neymara Messiego Xaviego i Pique.
Jest jakiś adres e-mail gdzie mogę wysłać moje CV?