0

Komentarz usunięty

1

Oni nie grają czasem w lidze niżej?

0

Zgadza się!

2

Confirmed.
Ale z drugiej strony, widziałeś gdzieś Bartre? Legenda głosi że dalej biegnie.

0

Bardzo ciekawi mnie jak zaprezentują się obie ekipy, nie ukrywam że liczę na niespodziankę "wygraną City" ale zadowoli mnie jak obie strony będą w stanie wymieniać ciosy, fajnie było by zobaczyć Suarez'a w formie, Neymarem przejmować się nie musze, on to zawsze z czegoś może odpalić.

0

Dlaczego jak zawsze gdy zaglądam tutaj w komentarze po stratach Barcelony, znajduje coś takiego, takie gxxxo.
Ludzie sukcesu.

1

Uff balonik pękł

0

Ja osobiście chciałbym powtórki z meczu z Villarealem

0

Jeżeli Barcelona będzie grała z nimi podobnie jak z Atletico, piłki penetrujące wysoki wyrafinowany pressing, to wynik będzie tylko jeden.

0

1:3. A w drugiej połowie na boisko wbiegnie słoń.

0

Powinniśmy wygrać z Barcą.
Bedzie 1:3.

1

Mam nadzieje ze przegramy do zera

0

Allgoals. Com, powinno jeszcze być

0

Czy są gdzieś jakiekolwiek dane jakich niepełnoletnich piłkarzy Barcelona mogła sprowadzać, że w końcu zostali pociągnięci do odpowiedzialności? Jeżeli się okaże że złota era Guardioli zawdzięcza sukcesy tym że właśnie przekretom to po gratulować.

0

Reus przejdzie do Realu, po tym jak z królewskimi pozagna się Bale, Borussia zaś powinna dostać kogoś w zamian z Wysp, to taka spekulacja na te wszystkie spekulacje

0

Gdybym miał wystawić ocenę szkolną Barcelonie lE, dostali by 4-.
Brakuje mi w ich grze intensywności

0

0

Celta coś powinna strzelić

0

Musiał by grać pod Leo, zmarnował by się.

0

Nie, to Ci raz to mocniejsi rywale weryfikuja nasze umiejętności

0

Największy problem Barcelony to Messi, i filozofia układana pod nie wiadomo kogo ,a nie specyfikację zawodników

0

Oni chcą wejść z piłką do siatki?

0

'' Bezbarwny i bezimienny''

0

Z takim składem Barca odbuduje nastrój ale Celcie :(
Gdzie jest Bartra? Czy on jeszcze biegnie? :c

0

Bardzo chciałbym grać w FC Barcelona u boku Neymara Messiego Xaviego i Pique.
Jest jakiś adres e-mail gdzie mogę wysłać moje CV?
Pomóżcie mi proszę.

0

Bardzo chciałbym grać w FC Barcelona u boku Neymara Messiego Xaviego i Pique.
Jest jakiś adres e-mail gdzie mogę wysłać moje CV?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?