Bardzo ciekawi mnie jak zaprezentują się obie ekipy, nie ukrywam że liczę na niespodziankę "wygraną City" ale zadowoli mnie jak obie strony będą w stanie wymieniać ciosy, fajnie było by zobaczyć Suarez'a w formie, Neymarem przejmować się nie musze, on to zawsze z czegoś może odpalić.
Czy są gdzieś jakiekolwiek dane jakich niepełnoletnich piłkarzy Barcelona mogła sprowadzać, że w końcu zostali pociągnięci do odpowiedzialności? Jeżeli się okaże że złota era Guardioli zawdzięcza sukcesy tym że właśnie przekretom to po gratulować.
Komentarze
0
1
Oni nie grają czasem w lidze niżej?
0
Zgadza się!
2
Confirmed.
Ale z drugiej strony, widziałeś gdzieś Bartre? Legenda głosi że dalej biegnie.
0
Bardzo ciekawi mnie jak zaprezentują się obie ekipy, nie ukrywam że liczę na niespodziankę "wygraną City" ale zadowoli mnie jak obie strony będą w stanie wymieniać ciosy, fajnie było by zobaczyć Suarez'a w formie, Neymarem przejmować się nie musze, on to zawsze z czegoś może odpalić.
2
Confirmed.
Ale z drugiej strony, widziałeś gdzieś Bartre? Legenda głosi że dalej biegnie.
1
Uff balonik pękł
1
Oni nie grają czasem w lidze niżej?
1
Mam nadzieje ze przegramy do zera
0
Czy są gdzieś jakiekolwiek dane jakich niepełnoletnich piłkarzy Barcelona mogła sprowadzać, że w końcu zostali pociągnięci do odpowiedzialności? Jeżeli się okaże że złota era Guardioli zawdzięcza sukcesy tym że właśnie przekretom to po gratulować.