8

Najbardziej żałuję że nigdy nie było i już nie będzie mi dane zobaczyć MSN na żywo

3

Mam nadzieję że to początek zmian w Barcy które wyjdą całemu zespołowi na dobre

0

Jeszcze niedawno każdy wjeżdżał na Di Marię po remontadzie z PSG za jego gest a teraz widzę coraz więcej komentarzy ludzi chętnych go sprowadzić

0

Wchodzę sobie na stronę a tu sprawy obydwu Brazylijczyków się rozwiązują, kumulacja

34

W końcu, mam nadzieję że to już koniec sagi

0

Skończy się na tym, że jak Liverpool zachce 150 mln, Bartek wyciągnie na niego 150 bo będzie mieć kasę

1

Cieszę się ze to już ostatni (jeśli wgl zagra) mecz Neymara w FCB, po tej całej szopce nie zasługuje na noszenie trykotu Barcy

22

Zamiast Paulinho powinni postawić na Sampera mam wrażenie że jakby grał dużo to by odpalił jak Roberto

0

Może gdyby włączyli w transfer któregoś z piłkarzy na przykład Rafinhę to poszłoby sprawniej

1

Z Neymarem czy bez, z obecnym zarządem dużo nie zdziałamy

0

Piąty, bo Real nie zdobyl Copa del Rey

3

Ułożyłem sobie w głowie niezbyt realny plan transferowy i mimo że nie jest to w żaden sposób możliwy potrzebuje się nim podzielić z kimś. Mianowicie Neymara sprzedalbym już do tego PSG, ale jeśli w transfer wchodzilby Verratti i około 100mln. Mamy jeszcze 12, co daje ~110mln. Pozbylbym się Rafinhii, jak są oferty oraz Turana, obydwu za 30-40mln. Mamy już ok. 180. Munira i Sampera spokojnie można opchnąć po 15 mln. Łączne transfery Vermaelena, Douglasa i Masche dałyby nam również z 20mln. Podsumowując daje to wszystko ~230mln na transfery. Wyjmujemy po 100 Dybale z Juve i Coutinho z Liverpoolu. Zostaje 30na ŚO, np Davinsona Sancheza. Oczywiscie mój plan pada już na pierwszym punkcie z Verattim oraz zarząd Barcelony sprzedalby piłkarzy za pół ceny o której mówiłem, a Dybala i Coutinho są ciezcy do wykupienia ale zawsze można pomarzyć :)

0

Wytłumaczylibyście mi o co chodzi, bo jestem trochę nie w temacie

0

I tak w końcu Barcelona nie kupi żadnego PO

0

I tak znając politykę transferową Barcelony to gdyby grał u nas zostałby sprzedany za 50 milionów

1

Gdy sprzedamy Mascherano i Mathieu będziemy musieli znaleźć dwóch dobrych zmienników. Postawiłbym na Marlona z Barcelony B, ale nie mam pomysłu kto mógłby być drugi. Macie jakieś pomysły? Vermaelen moim zdaniem odpada bo Barcelona to nie jego poziom

2

Wiem że wszystkie te transfery to rzecz niemożliwa ale gdyby chociaż 2-3 się spełniły to byłbym zadowolony
Alcacer ==> Mbappe
Turan ==> Coutinho
Gomes ==> Verratti
Mathieu i Mascherano==> Marquinhos i Kimpembe
Sidibe jako wzmocnienie prawej obrony
Donnarumma za któregoś z bramkarzy

0

Ja widzę na ŚO Marquinhosa x w ostatnim meczu zaimponował mi również Kimpembe

0

Wolę na tą pozycję Niliego z Barcelony B

0

Kupujemy znowu kogoś w ciemno, ja bym mimo wszystko wyłożył większe pieniądze na Marqinhosa na tę pozycję

0

Ehh wystarczy jeden zły mecz i od razu komentarze żeby zwolnić Enrique

0

Jakby nie patrzeć Barcelona mając aspiracje na LM powinna udowadniać że jest najlepsza i po prostu wygrać każda grupę jaka byłaby wylosowana

0

Cilessen dobrze się zapowiada :/

1

Halilović sprzedany, o ile mi wiadomo Mayoral też

1

Kombinowanie...

0

Też marzę od jakiegoś czasu o Fekirze ale z tego co wiem Lyon nie ma zamiaru go puszczać bo to jeden z kluczowych zawodników kadry

0

Od kiedy mecz z Sampdorią o jakiś Puchar Gampera jest istotny

0

Chciałbym aby Barca kupiła Sergio Rico

2

Ja się nie martwię, chłopaki nie powinni się narażać przed naprawdę ważnym meczem o Superpuchar

0

Mam nadzieję że Barcelona skorzysta z Tello i zrobią jakaś wymianę za Gomeza w Fiorentinie, pamiętam że Fiorentina oferowała chyba 10mln za niego a we wczorajszym artykule było że chcą za Gomeza 8-6 więc można wziąć od nich Mario i jeszcze ze 3mln

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?