Senyer
Dołączył/a: lipiec 2015
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Najbardziej żałuję że nigdy nie było i już nie będzie mi dane zobaczyć MSN na żywo
3
Mam nadzieję że to początek zmian w Barcy które wyjdą całemu zespołowi na dobre
0
Jeszcze niedawno każdy wjeżdżał na Di Marię po remontadzie z PSG za jego gest a teraz widzę coraz więcej komentarzy ludzi chętnych go sprowadzić
0
Wchodzę sobie na stronę a tu sprawy obydwu Brazylijczyków się rozwiązują, kumulacja
34
W końcu, mam nadzieję że to już koniec sagi
0
Skończy się na tym, że jak Liverpool zachce 150 mln, Bartek wyciągnie na niego 150 bo będzie mieć kasę
1
Cieszę się ze to już ostatni (jeśli wgl zagra) mecz Neymara w FCB, po tej całej szopce nie zasługuje na noszenie trykotu Barcy
22
Zamiast Paulinho powinni postawić na Sampera mam wrażenie że jakby grał dużo to by odpalił jak Roberto
0
Może gdyby włączyli w transfer któregoś z piłkarzy na przykład Rafinhę to poszłoby sprawniej
1
Z Neymarem czy bez, z obecnym zarządem dużo nie zdziałamy
0
Piąty, bo Real nie zdobyl Copa del Rey
3
Ułożyłem sobie w głowie niezbyt realny plan transferowy i mimo że nie jest to w żaden sposób możliwy potrzebuje się nim podzielić z kimś. Mianowicie Neymara sprzedalbym już do tego PSG, ale jeśli w transfer wchodzilby Verratti i około 100mln. Mamy jeszcze 12, co daje ~110mln. Pozbylbym się Rafinhii, jak są oferty oraz Turana, obydwu za 30-40mln. Mamy już ok. 180. Munira i Sampera spokojnie można opchnąć po 15 mln. Łączne transfery Vermaelena, Douglasa i Masche dałyby nam również z 20mln. Podsumowując daje to wszystko ~230mln na transfery. Wyjmujemy po 100 Dybale z Juve i Coutinho z Liverpoolu. Zostaje 30na ŚO, np Davinsona Sancheza. Oczywiscie mój plan pada już na pierwszym punkcie z Verattim oraz zarząd Barcelony sprzedalby piłkarzy za pół ceny o której mówiłem, a Dybala i Coutinho są ciezcy do wykupienia ale zawsze można pomarzyć :)
0
Wytłumaczylibyście mi o co chodzi, bo jestem trochę nie w temacie
0
I tak w końcu Barcelona nie kupi żadnego PO
0
I tak znając politykę transferową Barcelony to gdyby grał u nas zostałby sprzedany za 50 milionów
1
Gdy sprzedamy Mascherano i Mathieu będziemy musieli znaleźć dwóch dobrych zmienników. Postawiłbym na Marlona z Barcelony B, ale nie mam pomysłu kto mógłby być drugi. Macie jakieś pomysły? Vermaelen moim zdaniem odpada bo Barcelona to nie jego poziom
2
Wiem że wszystkie te transfery to rzecz niemożliwa ale gdyby chociaż 2-3 się spełniły to byłbym zadowolony
Alcacer ==> Mbappe
Turan ==> Coutinho
Gomes ==> Verratti
Mathieu i Mascherano==> Marquinhos i Kimpembe
Sidibe jako wzmocnienie prawej obrony
Donnarumma za któregoś z bramkarzy
0
Ja widzę na ŚO Marquinhosa x w ostatnim meczu zaimponował mi również Kimpembe
0
Wolę na tą pozycję Niliego z Barcelony B
0
Kupujemy znowu kogoś w ciemno, ja bym mimo wszystko wyłożył większe pieniądze na Marqinhosa na tę pozycję
0
Ehh wystarczy jeden zły mecz i od razu komentarze żeby zwolnić Enrique
0
Jakby nie patrzeć Barcelona mając aspiracje na LM powinna udowadniać że jest najlepsza i po prostu wygrać każda grupę jaka byłaby wylosowana
0
Cilessen dobrze się zapowiada :/
1
Halilović sprzedany, o ile mi wiadomo Mayoral też
1
Kombinowanie...
0
Też marzę od jakiegoś czasu o Fekirze ale z tego co wiem Lyon nie ma zamiaru go puszczać bo to jeden z kluczowych zawodników kadry
0
Od kiedy mecz z Sampdorią o jakiś Puchar Gampera jest istotny
0
Chciałbym aby Barca kupiła Sergio Rico
2
Ja się nie martwię, chłopaki nie powinni się narażać przed naprawdę ważnym meczem o Superpuchar
0
Mam nadzieję że Barcelona skorzysta z Tello i zrobią jakaś wymianę za Gomeza w Fiorentinie, pamiętam że Fiorentina oferowała chyba 10mln za niego a we wczorajszym artykule było że chcą za Gomeza 8-6 więc można wziąć od nich Mario i jeszcze ze 3mln