Seba86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pewnie w czerwcu odejdzie do Paryża. Bez sumy odstępnego w PSG dadzą mu tyle że francuskie podatki nie będą mu groźne ;)
0
Pep sam chciał Ibre zamiast Eto.
0
"Z Półwyspu Jutlandzkiego, z Danii" już darujcie sobie takie lekcje geografii to nie Ameryka : )
0
Dodaje mi to sił... ; ) no coments
0
Głupie zachowanie. Mógł to zrobić po meczu na osobności. Puszczają mu nerwy widzę w sytuacjach w których nie powinny.
0
Iceman - Ty weź wyluzuj. Pep to nie jest żaden pomazaniec boży. Bojan był rozczarowany tym że nie gra i to wyraził. Nie obraził nikogo epitetami nie prał brudów z szatni. Nie ma żadnego powodu aby Go krytykować za to co powiedział.
0
Obrona dała ciała. Milan miał jedną akcje przez całą 2 połowe i strzelił gola.l Abidal też dał sie zrobić jak dzieciak. Zakrywa piłkę ciałem na miękich nogach lekkie popchnięcie i rzut rożny. Niestety latka lecą zdrowie już nie te. Abidal i Puyol niestety ale do wymiany po sezonie będą.
0
Totti zjednoczy się z Luisem w stylu Songa i Vegety? :)
0
Niestety nie mogłem obejżeć meczu ale mam pytanie. Naprawdę graliśmy dzisiaj 3-4-3? Czy jedna Keite grał na obronie? Bo jeśli nie to kozak z Pepa. Ostatni tak grał Johan 20 lat temu
0
nawet poparawnie powiedzal Polska ;)
0
A tak z innej beczki. Nie denerowował was wczoraj komentarz Szpakowskiego? Ewidentnie komentował pod Real. Każda sporna sytuacja na korzyść Madrytu emocje podczas bramek i cisza podczas naszych.
0
Real był wczoraj lepszy to nie ulega żadnej wątpliwości. Wynik jest lepszy niż gra. Blancos mioeli za sobą swój stadion i pełny skład no i przedewszystkim głód sukcesów. Nie możemy liczyć na to że nasza dominajcja będzie trwała wieki. No ale mimo wszystko mam teraz przewage. 2 bramki na wyjeździe powinny zagwaranotwać zdobycie pucharu i to jest najważniejsze : )
0
Ja na finał robie grilla z przyjaciółmi wiec tak czy siak bedzie picie tylko zobaczymy z jakiego powodu : )
0
Fajna kurtka : )
0
Może i należy ale mi przestaje sie podobać ta seria zachwytów i wyróżnianie Leo przez Pepa. Barca to nie tylko Messi. Mam nadzieje ze Złotą Piłkę wygra Xavi albo Iniesta i będziie jakaś równowaga w zespole.
0
E tam straci. Minie pare miesięcy i ludzie się przyzwyczają. I tak mało kto już jarzy dlaczego nie ma sponsorów na koszulce. Sam zawsze musiałem to tłumaczyć znajomym co wszyscy co do jednego uznawali za głupie. Klub piłkarski to nie opera narodowa czy muzeum pamięci. Ma zarabiać żeby móc wydawać.
0
Z Milanem pomęczyć? Przestań. Oni grają na stojąco. Nie wiem jak Real mógł mieć z Nimi problemy ale to już ich sprawa.
0
Od kiedy otrzedł Jordan i skończł się program "Hej hej NBA" :) mniej się interesuje koszykówką, ale Lebrona Jamesa bardzo nie lubie. Chłopak nic jeszcze nie wygrał a myśli że jest drugim Jordanem. Koszykarski odpowiednik CR7 chodź ten coś tam wygrał.
0
Nie będzie łatwo. Hiszpania dopiero co miała finał.
0
No właśnie co z tym remontem Cam Nou? Bo Barcelona nie była chyba planowana do rozgrywania tam meczy MS? Więc pod tym względem dla nas to wszstko jedno.
0
Ok już widzę. To nasz olimpiczyk z.... Barcelony : )
0
duch toma joad - a ja mam właśnie nadzieje że Ich wylosujemy. Będzie dużo emocji no i łatwe zwycięstwo. Z MAN UTD czy Chelsea będzie dużo trudniej wygrać.
0
Można wiedzieć kto powiedział te słowa?
"Piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji". W komentarzach tego nie znalazłem a chciałby wiedzieć kto wygłosił taką barwną charakterystykę madrytczyków :)
0
Mówmy o dekadzie a wiec 3 miejsce FCL po wygraniu LM w 2005 i finale 2007 nie powinno nikogo dziwić.
0
"Drużyna w budowie" to jest jakaś mantra wygłaszana co roku przez trenerów Realu. Kompletnie tego nie rozumiem. Jak do Barcy przyszedł Pep objął drużynę rozbitą mającą grać w kwalifikacjach do LM i nie było tłumaczenia że trzeba czasu. Sukcesy od razu się zaczeły. A Murinho? Kupili mu tych piłkarzy jakich chciał miał cały okres przygotowawczy i niemal połowe sezonu i co? Nadal mało czasu? To co z niego za SpecialOne? Prowokator o rozbujanym ego i niewyparzonym języku. Nic więcej.
0
Ice-X
Tą samą śpiewką tłumacztcie swoje porażki od paru lat. Że w budowie że to że tamto. Pep przejął zespół w 2008 roku i jakoś potrafił od razu zacząć wygrywać. Prawda jest taka że Madryt to przereklamowana grupa indywidualistów nie potrafiąca ze sobą współpracować. Za to swietnie wypadająca w mediach i doskonale się czująca w prowokacjach.
0
Ramos pokazał jaki z Niego ham i prostak
0
Jaki jest wynik bo juz 30 minut graja a linki mi nie chodza?
0
http://www.drhtv.com.pl/transmisja-148.html
nie potwierdzam. kompletnie nie che sie zalogowac
0
Do redakcji. Odpalcie już jakiegoś newsa z linkami do meczu. Tego nie można przegapić.