Seba86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Absencje dla Keity może będzie sie dało anulować. Mam nadzieje że Barca odwoła się od niej. Było dzisiaj widać brak Iniesty. Złapał bardzo wysoką formę i ciągnął grę. mam nadzieje że szybko wróci do wysokiej formy.
Szkoda Abidala. Miał okazję wrócić na stare śmieci.
A tak już troche na chłodniej to w dzisiaj wiele czynników złożyło sie przeciwko nam. 2 zupełnie przypadkowe gole które nie miały prawa się zdażyć. Sędzia gwiżdżący w jedną strone i chamska gra przeciwnika (mam nadzieje że spadną).
Co do taktyki to wydaje mi się że błędem jest ustawianie Messiego na środku ataku. Chłopak ma 170 w kapeluszu i drobną posturę więc jak ma radzić sobie w gąszczu przeciwników? W dodatku sporo dzisiaj było wysokich piłek w których z zasady nie ma żadnych szans na powodzenie. Wejście Gudiego do ataku nic nie wniosło bo ostatnio raz że jest pod formą a po drugie już dawno nie grał na tej pozycji (u Raijkarda chyba ostatnio).
Oj dawno tylu nerwów nie straciłem w trakce meczu Barcy ;/
Mam nadzieję że Eto odzyska dobrą dyspozycje do defensywy wróci Carles i zacznemy ponownie odnosić zwycięstwa. 7 punktów to sporo ale też pare dni temu było ich 12 więc tręd musi się odmienić bo będzie źle. Real jest w doskonałej dyspozycji i nie zanosi się na straty z ich strony więc chłopaki do Boju! Wszystko zależy od Was.
Pozdrawiam
0
Kurna cholernie szkoda tych punktów. Ale to co Valdes odstawił to się w pale nie mieści. W ataku bez pomysłu do tego błąd Pique i 3 punkty poszły sie...
Może dobrze że taki wstrząs przyszedł dzisiaj bo czas najwyższy się obudzić.
0
Obraz nędzy i rozpaczy. Coś się z tym zespołem złego stało. Przy takiej grze nie mamy czego szukać z OL.
0
Zaraz kibicom i porządkowym zacznie dawać kartki. Skąd on się wziął co??
0
Atak nic nie gra to sie defensywni pomocnicy za zdobywanie bramek muszą brać.
0
No coments...
0
Jezu ale szmata. Co to było??? Pique dał sie skręcić jak dziecko!
0
Kurde czemu Messi gra na środku ataku. On sie na tą pozycje nie nadaje. Niech wraca na skrzydło i robi wiatr a środek zostawi dla Eto.
0
Panowie spokojnie. Wprawdzie sędzia wprowadził nerwową atmosferę ale i tak nie jest źle. Espanyol nie istnieje w zasadzie nie zagrażają naszej bramce. W końcu coś wpadnie. Oby tylko Messi się obudził bo na razie nie gra za wiele.
0
No to albo na Eto albo Benzeme (jak kto woli) już jest : )
0
Powodzenia chłopaki.
BTW na pewnej stronie sportowej jest artykuł o pożyczce Barcy(30 mil euro) i jej rzekomych kłopotach finansowych. Może reakcja mogła by się odnieść do tych informacji?
0
Ja nie lubię Madrytu właśnie za Franco. Poza tym tradycje republikańskie (a więc również katalońskie) są mi bliskie.
A co do samej popularności to jest ona bardzo "płnyna"
0
Patryk - Ty też bujasz w obłokach. Dziaj w czasach kryzysu 10 mil to max ile będzie można dostać za zawodnika z rocznym kontraktem. Nie wierze że ktoś da wiecej. No może Man City.
0
Mocna wypowiedz ale coś w tym jest. Hleb w każdym spotkaniu jakie widziałem mi się nie podobał. Trochę za długa ta aklimatyzacja.
A co do Eto to powinni mu przedłużyć kontrakt. Zasługuje na to.
0
Real też sie prędzej czy później potknie. Straci parę punków, a w takim przypadku będziemy musieli przegrać z 5-6 meczy na jedynie 15. Takie załamanie formy nie ma prawa się zdarzyć.
0
xavi1991 hehe jesteś świetny. Dzięki za wesoły poranek : )
0
A co do Realu to jak Perez dojdzie do władzy to nie dość że kupi CR za jakieś 100 baniek to jeszcze na tym zarobi. Marketing panowie. Jestem pewien że połowa kibiców na Old Trafod ma na koszulce z tyłu napis "Ronaldo".
0
Krycha nie łudź się. Barca też ma długi. Około 200 milionów euro z tego co pamiętam.
Gdybyśmy mieli reklamy na koszulkach to pewnie byli byśmy najbogatsi.
0
kub@18 - myśle że Alves (bo to On wtedy pociągnął akcje) był zirytowany podobną sytuacją kiedy u nas faulowany był Bosquet i Messi wstrzymał akcje a Osasuna zabrała mu piłkę i mało żeśmy kolejnego gola nie stracili.
Poza tym nie rzucaj takich haseł jak "chamy" etc bo w tym meczu było naprawdę dużo emocji i chłopaków mogło ponieść. Z jednej jak i drugiej strony.
0
Z Valdesem to dajcie sobie spokój. Popełnił jeden błąd fakt ale nie ma co tak po nim jechać. Messiemu też wszystkie dryblingi przecież nie wychodzą. Poza tym ten strzał głową był wysokiej klasy.
A co do samego spotkania to właśnie takimi meczami wygrywa sie mistrzostwo. Mimo że nie graliśmy pięknie to cieszy mnie ono bardziej niż nasze wysokie zwycięstwa z listopada/grudnia.
Pozdrawiam.
0
No chyba w końcu dojdzie do tego czego dawno nie widzieliśmy ;/
0
Valdes troche zawalił tego gola. Wyszedł nagle wrócił i przysiadł na tyłku. Trzeba odrabiać teraz.
0
Ale widać że Toure jest lepszy od Keity. Jakoś mnie nie przekonuje jego gra. Widoczny Henry. Sporo akcji przez niego przechodzi. Ogólnie bez rewelacji ale dobrze. Mogliśmy prowadzić troche wyżej jest ok.
0
Puyol jest lepszym kreatorem gry. Potrafi "pociagnac" jest dobry w ofensywie ale w destrukcji Marquez jest pewniejszy. Przypomnijcie sobie ten genialny odbior piłki w ostatnim meczu z Realem na 16 metrze (z pierwszej połowy). Kapitalne zagranie.
0
Nie chce Chelsa. Zbyt czesto z nimi ostatnio gralismy. Wolał bym Lyon. Nie pamietam naszego ostatniego meczu z nimi. Poza tym jest najslabszy z calej 4. W razie innego losowania moze byc naprawde ciezko przejsc dalej.
0
Nie tak dawno była taka scena w jednym z białostockich klubów gdzie też zagraniczny piłkarz Jagi leżał pijany w trupa rzygał na siebie i paplał w tym (ehh)... Może Santos spotkał w klubie naszą emigracje hehe
0
Sorki miało być do "messi 1990"
0
Barca_1989 - nie przesadzaj z tym pojsciem do pracy. O 22 w nocy? Nie wiem jakie sa klimaty (pracy) w Hiszpanii ale jeżeli ktoś czesto pracuje na "nocki" w weekend to nie kupuje sobie karnetu. Proste.
0
Ladny emocjonujący mecz w którym było wszystko. Walka niewykorzystane sytuacje, karny i piekna gra. Zwycięstwo cieszy ale trzeba docenić klase Realu. Bronili sie dobrze i pokazali jak (niestety) trzeba grać z nami. Krótkie krycie i twarda gra przeciwko Messiemu. jeżeli sędzia na to pozwoli (a dzisiaj pozwalal na duzo) to można tak jechać do końca i liczyć na kontry. Gdyby dzisiaj w Madrycie zagrał by zamiast Drente Robben mogło by być nieciekawie. Dobrze że Messi trafił tego 2 gola bo zasłużył na niego nawet za te faule. No i swietna gra Toure. Dla mnie był dzisiaj najlepszy.
Visca el Barca! Pozdrawiam.
0
Podobała mi sie dzisiaj gra Gudionsena. Chłopak rzucał dobre piłki i sporo widział na boisku. Dobra zmiana. Eto starał się ale jakoś tak bez błysku. Już lepiej zaprezentował ssie Henry. Widać było brak Messiego z prawej strony.Kiric to jednak nie to samo. Znacie powody dla których nie grał? Kontuzja czy Pepe oszczędza Go przed GD?