0

[*]

0

no i dobrze w Gran Derbach u nas nie zagra Iniesta a u nich Van xD

0

napewno chodzi o Raula :D

0

Uwolnic Yassine Belassela ! ! !

0

By mod: Ban - 1 tydz.

0

nie czasem tylko dosyć czesto :)

0

[*]

0

No i Tak ma być :)

0

Wszystkiego NAJ :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?