Scotty24
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Koronowo
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fake69, Niech Muniesa się ogrywa, w meczu z Bayerem pokazał swój potencjał. Ma atuty dobrego obroncy plus genialny przeglad pola i potrafi posłac nie jedna dobra prostopada pilke do kolegi, jak np. w Meczu z Bayerem lub innych meczach Barcy B!!
MUNIESA DO SKŁADU!!!
0
@Lisek
dzięki ;))
0
Witam... dzisiaj nie bede mogl obejrzec tego meczu, wiec czy ktos moglby wyslac mi wynik oraz strzelców chociaz po kazdej polowie bede wdzieczny... moj numer: 785 518 528 PLUS
0
@nene
Pochwal się które miejsce :P
0
jak szukasz kłotni to nie tutaj
0
http://huckenbuschspace.dbv.pl/viewpage.php?page_id=72
tu powinien byc naprawde dobry link
0
Ibra sie bije xD obczajcie xD
0
ma ktos strone z tlumacoznym tekstem ? po angielsku lub PL ?
0
Proszę o wynik... 785 518 528
0
Nie odejdzie :)... a poza tym FCB nie może bardziej okroić składu !!
0
kiedy OCENA GRACZY ??
0
bedą oceny piłkarzy za mecz ?? ;>
0
moge prosic o link do anglojezycznego meczu xD
0
moge prosic o link do anglojezycznego meczu xD
0
poda ktos link do meczu :P
0
3:1 :D Aguero xD
0
poda ktos link ?? na angeielską audycje :D
0
Sergio Ramos był najsłabszym punktem reprezentacji !! słabo wrzucał a do tego ten karygodny błąd przy 2 bramce :(
0
VISCA EL MESSI !!
STO LAT xD
0
Gratulacje ;) !!
0
Wie ktośczy są planowane nowe koszulki na nastepny sezon ? Bo chce kupić :D i nei wiem czy czekac :D
0
Kolejny wychowanek :) ... miniPUYOL ? :D
0
FC Barcelona 6:2 Real Madryt [Henry 18' Puyol 20' Messi 36' Henry 59' Messi 76' Pique 83]'
Més que un club!
Madrid cabron, saluda el campeon!
Grande grande Barça ,Campeones!
Vamos Barça!
I WSZYSTKO JASNE !!!
0
4:1 :) i wróciła kochana FCB sprzed kilku tygodni :D
0
podaj ktos link :) proszę :))
0
5:1 xD VeB
0
Super xD
0
!Visca el Barça y Visca el Catalunya!
więcej mówić nie trzeba... Nie wiem jak wam ale najlepsza czesc meczu to bramka messiego i to jak cannavaro wyje*** w słupek xD... cud że sobie nogi nie złamał...
SZKODA KARNEGO :(
0
Coraz lepiej... byle nie dostali zadyszki :(
0
No i Suuuper xD