0

Fake69, Niech Muniesa się ogrywa, w meczu z Bayerem pokazał swój potencjał. Ma atuty dobrego obroncy plus genialny przeglad pola i potrafi posłac nie jedna dobra prostopada pilke do kolegi, jak np. w Meczu z Bayerem lub innych meczach Barcy B!!


MUNIESA DO SKŁADU!!!

0

@Lisek

dzięki ;))

0

Witam... dzisiaj nie bede mogl obejrzec tego meczu, wiec czy ktos moglby wyslac mi wynik oraz strzelców chociaz po kazdej polowie bede wdzieczny... moj numer: 785 518 528 PLUS

0

@nene

Pochwal się które miejsce :P

0

jak szukasz kłotni to nie tutaj

0

http://huckenbuschspace.dbv.pl/viewpage.php?page_id=72

tu powinien byc naprawde dobry link

0



Ibra sie bije xD obczajcie xD

0

ma ktos strone z tlumacoznym tekstem ? po angielsku lub PL ?

0

Proszę o wynik... 785 518 528

0

Nie odejdzie :)... a poza tym FCB nie może bardziej okroić składu !!

0

kiedy OCENA GRACZY ??

0

bedą oceny piłkarzy za mecz ?? ;>

0

moge prosic o link do anglojezycznego meczu xD

0

moge prosic o link do anglojezycznego meczu xD

0

poda ktos link do meczu :P

0

3:1 :D Aguero xD

0

poda ktos link ?? na angeielską audycje :D

0

Sergio Ramos był najsłabszym punktem reprezentacji !! słabo wrzucał a do tego ten karygodny błąd przy 2 bramce :(

0

VISCA EL MESSI !!

STO LAT xD

0

Gratulacje ;) !!

0

Wie ktośczy są planowane nowe koszulki na nastepny sezon ? Bo chce kupić :D i nei wiem czy czekac :D

0

Kolejny wychowanek :) ... miniPUYOL ? :D

0

FC Barcelona 6:2 Real Madryt [Henry 18' Puyol 20' Messi 36' Henry 59' Messi 76' Pique 83]'

Més que un club!

Madrid cabron, saluda el campeon!

Grande grande Barça ,Campeones!

Vamos Barça!

I WSZYSTKO JASNE !!!

0

4:1 :) i wróciła kochana FCB sprzed kilku tygodni :D

0

podaj ktos link :) proszę :))

0

5:1 xD VeB

0

Super xD

0

!Visca el Barça y Visca el Catalunya!

więcej mówić nie trzeba... Nie wiem jak wam ale najlepsza czesc meczu to bramka messiego i to jak cannavaro wyje*** w słupek xD... cud że sobie nogi nie złamał...

SZKODA KARNEGO :(

0

Coraz lepiej... byle nie dostali zadyszki :(

0

No i Suuuper xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?