Scooby-Doo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
NDG
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Deportivo to BYŁA dobra drużyna. Nie piszcie o tym w czasie teraźniejszym, bo od paru sezonów tułali się po środku tabeli bądź bronili przed spadkiem z jednym wyjątkiem kiedy zakwalifikowali się do p.Uefa albo to już była Liga Europy. Natomiast Eurodepor to już niemal prehistoria.
Ostatnio ekipa z Galicji nie grała porywająco i myślę że miejsce które zajęli w tym sezonie nie jest dziełem przypadku. Oczywiście trochę szkoda, że zespół grający 20 lat non-stop w PD spada do Segunda ale cóż takie życie. Ciekawy jestem jak to się dla nich skończy, finansowo leżą, więc mogą skończyć jak imiennik z Alaves.
0
longer23, a niby czemu Real M. miał mieć farta w meczu Sociedad? Sociedad grał ambitnie ale zabrakło im trochę do pokonania bramkarza, a Real strzelił 2 normalne bramki. Mało to rykoszetów w piłce nożnej? Wszystkie nazywasz fartem? To chyba normalne że jak wykonujesz wolny a przed Tobą stoi 8 ludzi to może być rykoszet, czy jednak nie normalne?
Fart to by był gdyby w 90 minucie było 1:1 i Casillas z okolicy połowy kopnąłby piłkę w pole karne, tam nikt by jej nie przeciął i wpadłaby bramka. To ewentualnie mógłby być fart... A to że Real nie zachwyca teraz to w sumie mnie np nie obchodzi bo co z tego skoro wygrywają. Myślę że Real Mourinho będzie stylem bardziej przypominał jego Inter niż Chelsea więc fajerwerków (przynajmniej w tym sezonie) bym się z ich strony nie spodziewał.
0
stifler 111
tak, np Cruyff. Ale Platini zdobył złotą piłkę 3 razy pod rząd. 1983, '84, '85. Ostatni zawodnik który zdobył 2 razy pod rząd złotą piłkę France Football to był chyba Marco van Basten
0
Ktoś ma namiary na tego szamana ?
0
A te zasady nie zostały wprowadzone już wcześniej? Bo ja o tym słyszałem już dużo wcześniej tylko nie wiem czy to było wprowadzone wtedy czy dopiero to rozważano.
0
Wg. polskiej strony OL dzisiejsze badania wykazały, że Benzemie nic nie jest i po konsultacji trenera z lekarzami zostanie podjęta decyzja o tym czy Benzema zagra już z Lille czy dopiero z Barcą.
Tak czy siak z Lyonem łatwo nie będzie ale myślę że Barca awansuje.
0
W 1/8 możemy trafić na zespoły, które zajęły w swoich grupach 2 miejscy ale nie włączając do tej grupy zespołów z Hiszpanii i Sportingu Lizbona. Czyli :
Chelsea, Inter, Olympique Lyon, Arsenal. I to chyba wszyscy. Teraz Lyon i Arsenal przegrywają swoje mecze ale ewentualnie zamiast tych drużyn może być Bayern Monachium i Porto. Tylko 4, bo 3 drużyny z Hiszpanii zajmują pozycje vicelidera w innych grupach....
0
Huntelaar i tak by nie zagrał, bo uprawniony do gry w Realu będzie od stycznia dopiero. Wiec nawet gdyby był zdrowy z Barceloną zagrać by nie mógł...
0
Pewnie zaraz kibice Realu będą mówić o kryzysie Barcy xD
0
Jasiu, faktycznie :P to nic, później możemy na nich trafić :] w takim razie w 1/8 jak dla mnie może być Chelsea.
0
W sumie to fajnie w tej grupie B. Mógł wyjść Anorthosis z 2 pozycji na przykład, a skończy na 4 :) Panathinaikos w sumie mógł odpaść, a wyjdzie z 1 pozycji. W p.uefa Werder. Ale mniejsza o to.
Co do 1/8 to ja optuje za Liverpoolem albo Chelsea. Ciekawie by było się z nimi zmierzyć w tym sezonie LM.
0
Gringo, Inter nie Panathinaikos. Panathinaikos prowadzi 1-0, a Inter przegrywa 2-1 w tej sytuacji Grecy na 1 miejscu O_o
0
Hmm.. RvN nie zagra do końca sezonu, a Real będzie w styczniu szastał pewnie kwotami w granicach 50 mln żeby kupić jakiegoś napastnika na gwałt. Mówi się o Tevezie ale po całej tej sytuacji z C.Ronaldo to nie wiem czy te kluby dojdą do porozumienia w jakiejkolwiek kwestii xD Niech kupią Pawła Brożka albo Roberta Lewandowskiego ;)
Czy dla Barcy to dobrze to się jeszcze pewnie okaże. Bo Higuain jest w formie i grałby pewnie i tak lepiej od RvN ale siedziałby na ławie, teraz powinien dostać szanse gry w każdym meczu. No, a później Real może sprowadzić kogoś lepszego...
0
Ale piłkarze Realu chyba dobrze przeanalizowali mecz Atletico na Camp Nou bo przecież Raul był bardzo bliski strzelenia gola z wolnego w ten sam sposób jaki zrobił to Messi. Zresztą też gdzieś po 10 minutach mogło być 3-0 dla Realu, no ale skuteczność piłkarzy Realu była dość niska. W zasadzie w 1 połowie Atletico nie istniało. W 2 połowie to Real się bronił i miał parę razy spore szczęście. Karny jak dla mnie ewidentny. Heitinga spóźnił się i kopnął Drenthe w nogę co było widać na powtórce. Jeśli chodzi o spalone to naprawdę nie wiem jak sędzia mógł tak się mylić.
A co do meczu Barcelony to mam nadzieję że uda się wygrać bez zbędnych nerwówek tak z 2, 3-0 ;]
0
Hehe Messsi_19 mały zonk Ci wyszedł... :]
0
mathew, lepiej już nic nie pisz bo kompromitujesz się tylko.
0
xxbobixx, wiem że można na necie oglądać mecze i oglądam jeśli mogę ale problem w tym że neta nie mam sam do grudnia... a wieczorem jak ktoś z osób z którymi mam neta wrzuci na ściąganie jakiegoś syfu z neta to pooglądane xD dlatego dla mnie lepiej byłoby oglądać w TV ale chyba na razie Nka dalej ma LM...
0
A nie wiecie może jak długo jeszcze ta "N" będzie miała ligę mistrzów ? Najlepiej jakby to już był ostatni sezon, a LM trafiła do Polsatu albo TVP tak żeby każdy mógł sobie obejrzeć.
0
Już wiadomo że Cleber ma mocno stłuczony łokieć i przedramię ale nie wykluczy go to z udziału w meczu. Piotr Brożek nie naderwał, a naciągnął jak się okazała mięsień i sztab medyczny Wisły robi wszystko by postawić go na nogi przed meczem z Barceloną. Tak wiec możliwe że z powodu kontuzji nie zagra tylko Arek Głowacki. Patrząc na to jak grał ostatnio Junior Diaz na środku to śmiem twierdzić że to godny zastępca 'Główki'
0
Messsi_19,Cleber nie jest kontuzjowany, a przynajmniej nie na tyle by nie zagrać z Barceloną, a za Piotra Brożka może zagrać Zieńczuk tak jak w tamtym sezonie w meczu z Legią przy Reymonta i wtedy strzelił nawet gola.
0
E tam nawet jak Wisła przegra 6-0 to co z tego? W Krakowie ludzie liczą się z tym że na LM trzeba poczekać będzie dłużej ale nawet przy porażce są szanse na fazę grupową Pucharu Uefa wiec i tak nie jest najgorzej. Co do wyniku jeszcze to nawet ekipy z PD w meczach z Barceloną traciły już nieraz mnóstwo bramek...
Uważam że Wisła będzie stawiać w miarę jako taki opór do 1 bramki. Zobaczymy pewnie coś w rodzaju meczu Niemcy - Polska z Euro 2008. Gdzie początek może Wisła strzeli ze 2 razy w kierunku bramki Barcy, a potem będą sie już praktycznie do końca meczu bronić. Barca w momentach kiedy będzie chciała odpocząć da Wiśle może trochę pograć w okolicach środka pola, a tak to ciężko upatrywać jakichś szans dla Wiślaków.
Ale miejmy nadzieję że Krakowianie pozytywnie zaskoczą i mecz będzie się oglądało przyjemnie.
0
Wujo przecież Szpakowski już nie komentuje meczy. Jak już to bardzo rzadko. Komentowałby na 100% Maciej Iwański...
0
Olivierek, na PS mecz Schalke 04 - Atletico też el. LM. Może zmienią na mecz Barca - Wisła skoro TVP nie bierze ?
0
Na TVP Sport jest coś o 00:25 "Liga Mistrzów 3. runda eliminacji 1. mecz ". Ale transmisji na żywo nie będzie :/ no cóż pozostaje internetowa TV