Deportivo to BYŁA dobra drużyna. Nie piszcie o tym w czasie teraźniejszym, bo od paru sezonów tułali się po środku tabeli bądź bronili przed spadkiem z jednym wyjątkiem kiedy zakwalifikowali się do p.Uefa albo to już była Liga Europy. Natomiast Eurodepor to już niemal prehistoria.
Ostatnio ekipa z Galicji nie grała porywająco i myślę że miejsce które zajęli w tym sezonie nie jest dziełem przypadku. Oczywiście trochę szkoda, że zespół grający 20 lat non-stop w PD spada do Segunda ale cóż takie życie. Ciekawy jestem jak to się dla nich skończy, finansowo leżą, więc mogą skończyć jak imiennik z Alaves.
longer23, a niby czemu Real M. miał mieć farta w meczu Sociedad? Sociedad grał ambitnie ale zabrakło im trochę do pokonania bramkarza, a Real strzelił 2 normalne bramki. Mało to rykoszetów w piłce nożnej? Wszystkie nazywasz fartem? To chyba normalne że jak wykonujesz wolny a przed Tobą stoi 8 ludzi to może być rykoszet, czy jednak nie normalne?
Fart to by był gdyby w 90 minucie było 1:1 i Casillas z okolicy połowy kopnąłby piłkę w pole karne, tam nikt by jej nie przeciął i wpadłaby bramka. To ewentualnie mógłby być fart... A to że Real nie zachwyca teraz to w sumie mnie np nie obchodzi bo co z tego skoro wygrywają. Myślę że Real Mourinho będzie stylem bardziej przypominał jego Inter niż Chelsea więc fajerwerków (przynajmniej w tym sezonie) bym się z ich strony nie spodziewał.
tak, np Cruyff. Ale Platini zdobył złotą piłkę 3 razy pod rząd. 1983, '84, '85. Ostatni zawodnik który zdobył 2 razy pod rząd złotą piłkę France Football to był chyba Marco van Basten
A te zasady nie zostały wprowadzone już wcześniej? Bo ja o tym słyszałem już dużo wcześniej tylko nie wiem czy to było wprowadzone wtedy czy dopiero to rozważano.
Ale piłkarze Realu chyba dobrze przeanalizowali mecz Atletico na Camp Nou bo przecież Raul był bardzo bliski strzelenia gola z wolnego w ten sam sposób jaki zrobił to Messi. Zresztą też gdzieś po 10 minutach mogło być 3-0 dla Realu, no ale skuteczność piłkarzy Realu była dość niska. W zasadzie w 1 połowie Atletico nie istniało. W 2 połowie to Real się bronił i miał parę razy spore szczęście. Karny jak dla mnie ewidentny. Heitinga spóźnił się i kopnął Drenthe w nogę co było widać na powtórce. Jeśli chodzi o spalone to naprawdę nie wiem jak sędzia mógł tak się mylić.
A co do meczu Barcelony to mam nadzieję że uda się wygrać bez zbędnych nerwówek tak z 2, 3-0 ;]
Już wiadomo że Cleber ma mocno stłuczony łokieć i przedramię ale nie wykluczy go to z udziału w meczu. Piotr Brożek nie naderwał, a naciągnął jak się okazała mięsień i sztab medyczny Wisły robi wszystko by postawić go na nogi przed meczem z Barceloną. Tak wiec możliwe że z powodu kontuzji nie zagra tylko Arek Głowacki. Patrząc na to jak grał ostatnio Junior Diaz na środku to śmiem twierdzić że to godny zastępca 'Główki'
E tam nawet jak Wisła przegra 6-0 to co z tego? W Krakowie ludzie liczą się z tym że na LM trzeba poczekać będzie dłużej ale nawet przy porażce są szanse na fazę grupową Pucharu Uefa wiec i tak nie jest najgorzej. Co do wyniku jeszcze to nawet ekipy z PD w meczach z Barceloną traciły już nieraz mnóstwo bramek...
Uważam że Wisła będzie stawiać w miarę jako taki opór do 1 bramki. Zobaczymy pewnie coś w rodzaju meczu Niemcy - Polska z Euro 2008. Gdzie początek może Wisła strzeli ze 2 razy w kierunku bramki Barcy, a potem będą sie już praktycznie do końca meczu bronić. Barca w momentach kiedy będzie chciała odpocząć da Wiśle może trochę pograć w okolicach środka pola, a tak to ciężko upatrywać jakichś szans dla Wiślaków.
Ale miejmy nadzieję że Krakowianie pozytywnie zaskoczą i mecz będzie się oglądało przyjemnie.
Komentarze
0
Deportivo to BYŁA dobra drużyna. Nie piszcie o tym w czasie teraźniejszym, bo od paru sezonów tułali się po środku tabeli bądź bronili przed spadkiem z jednym wyjątkiem kiedy zakwalifikowali się do p.Uefa albo to już była Liga Europy. Natomiast Eurodepor to już niemal prehistoria.
Ostatnio ekipa z Galicji nie grała porywająco i myślę że miejsce które zajęli w tym sezonie nie jest dziełem przypadku. Oczywiście trochę szkoda, że zespół grający 20 lat non-stop w PD spada do Segunda ale cóż takie życie. Ciekawy jestem jak to się dla nich skończy, finansowo leżą, więc mogą skończyć jak imiennik z Alaves.
0
longer23, a niby czemu Real M. miał mieć farta w meczu Sociedad? Sociedad grał ambitnie ale zabrakło im trochę do pokonania bramkarza, a Real strzelił 2 normalne bramki. Mało to rykoszetów w piłce nożnej? Wszystkie nazywasz fartem? To chyba normalne że jak wykonujesz wolny a przed Tobą stoi 8 ludzi to może być rykoszet, czy jednak nie normalne?
Fart to by był gdyby w 90 minucie było 1:1 i Casillas z okolicy połowy kopnąłby piłkę w pole karne, tam nikt by jej nie przeciął i wpadłaby bramka. To ewentualnie mógłby być fart... A to że Real nie zachwyca teraz to w sumie mnie np nie obchodzi bo co z tego skoro wygrywają. Myślę że Real Mourinho będzie stylem bardziej przypominał jego Inter niż Chelsea więc fajerwerków (przynajmniej w tym sezonie) bym się z ich strony nie spodziewał.
0
stifler 111
tak, np Cruyff. Ale Platini zdobył złotą piłkę 3 razy pod rząd. 1983, '84, '85. Ostatni zawodnik który zdobył 2 razy pod rząd złotą piłkę France Football to był chyba Marco van Basten
0
Ktoś ma namiary na tego szamana ?
0
A te zasady nie zostały wprowadzone już wcześniej? Bo ja o tym słyszałem już dużo wcześniej tylko nie wiem czy to było wprowadzone wtedy czy dopiero to rozważano.
0
Jasiu, faktycznie :P to nic, później możemy na nich trafić :] w takim razie w 1/8 jak dla mnie może być Chelsea.
0
Ale piłkarze Realu chyba dobrze przeanalizowali mecz Atletico na Camp Nou bo przecież Raul był bardzo bliski strzelenia gola z wolnego w ten sam sposób jaki zrobił to Messi. Zresztą też gdzieś po 10 minutach mogło być 3-0 dla Realu, no ale skuteczność piłkarzy Realu była dość niska. W zasadzie w 1 połowie Atletico nie istniało. W 2 połowie to Real się bronił i miał parę razy spore szczęście. Karny jak dla mnie ewidentny. Heitinga spóźnił się i kopnął Drenthe w nogę co było widać na powtórce. Jeśli chodzi o spalone to naprawdę nie wiem jak sędzia mógł tak się mylić.
A co do meczu Barcelony to mam nadzieję że uda się wygrać bez zbędnych nerwówek tak z 2, 3-0 ;]
0
Pewnie zaraz kibice Realu będą mówić o kryzysie Barcy xD
0
Już wiadomo że Cleber ma mocno stłuczony łokieć i przedramię ale nie wykluczy go to z udziału w meczu. Piotr Brożek nie naderwał, a naciągnął jak się okazała mięsień i sztab medyczny Wisły robi wszystko by postawić go na nogi przed meczem z Barceloną. Tak wiec możliwe że z powodu kontuzji nie zagra tylko Arek Głowacki. Patrząc na to jak grał ostatnio Junior Diaz na środku to śmiem twierdzić że to godny zastępca 'Główki'
0
E tam nawet jak Wisła przegra 6-0 to co z tego? W Krakowie ludzie liczą się z tym że na LM trzeba poczekać będzie dłużej ale nawet przy porażce są szanse na fazę grupową Pucharu Uefa wiec i tak nie jest najgorzej. Co do wyniku jeszcze to nawet ekipy z PD w meczach z Barceloną traciły już nieraz mnóstwo bramek...
Uważam że Wisła będzie stawiać w miarę jako taki opór do 1 bramki. Zobaczymy pewnie coś w rodzaju meczu Niemcy - Polska z Euro 2008. Gdzie początek może Wisła strzeli ze 2 razy w kierunku bramki Barcy, a potem będą sie już praktycznie do końca meczu bronić. Barca w momentach kiedy będzie chciała odpocząć da Wiśle może trochę pograć w okolicach środka pola, a tak to ciężko upatrywać jakichś szans dla Wiślaków.
Ale miejmy nadzieję że Krakowianie pozytywnie zaskoczą i mecz będzie się oglądało przyjemnie.