1

@MesQueUnClub_87
Jasne, wiesz, to jest taka mała rzecz, ale jednak jak się na to zwróci uwagę, to trochę gryzie. Ciut lepsze jednak mogłoby być. Gra ogólnie prezentuje się znakomicie (są pewne wyjątki, które już zauważyłem, ale to są takie pierdoły).

3

@Erykosss
Zależy od sumy. Jeśli oferowaliby jakąś dobrą kwotę, to tak, jeżeli nie byłaby zadowalająca, to lepiej żeby został, może wydarzy się jakiś cud i dojdzie do siebie chłopak.

0

No ale tę mimikę twarzy to mogliby zrobić lepszą. Zauważyłem, że wielu ludzi się na to skarży w Hogwarts Legacy i jak tak patrzę, to rzeczywiście słabo to wygląda.

1

@agaFCB
Ja np. zwracam na to uwagę, ale nie jest to żaden warunek. Uwielbiam jak kobieta ma blond włosy, ale nie przeszkadza mi, jeśli ma inny kolor. Po prostu bardziej atrakcyjne wydają mi się blondynki. Nie potrafię tego tak wyjaśnić.

0

@gumaz
Głowa mnie bolała, ale walnąłem sobie Ibuproma. Pomogło.

18

@Worny
Nikt o tym nie mówi, ale tu też warto zaznaczyć, że kapitalnym podaniem do Raphinhy wykazał się nie kto inny, jak Kounde.

1

@Walker
Gratuluję, to poprawna odpowiedź. Jak tak dalej pójdzie, to niemalże na stracie pobijesz swój wynik z zeszłego sezonu :D

2

Co to za słówko z języka angielskiego? (6)
-----OO-

H,A,B,R,M,S,T

1. W odpowiedzi należy umieścić tylko jedno słowo! Proszę tego przestrzegać, ponieważ jeśli ta będzie zawierać więcej niż dwa słowa, to wówczas nawet, gdy będzie tam szukane hasło, nie będę mógł tego uznać.

2. Literki podane wyżej wchodzą w skład szukanego słowa. Pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, jest wśród nich także jedna fałszywa litera. Wymienione literki mogą wystąpić w słowie więcej niż raz.

4

".Czy Vinícius prowokuje rywali? Ja widzę, że Vinícius domaga się kartek dla rywali, tańczy, pokazuje język, wykonuje gesty do kibiców... Ja nie chcę, żeby robili to moi piłkarze i nie chcę tego widzieć u rywali. Przykro mi, ale dla mnie to brak szacunku dla przeciwnika." ~ trener Mallorci, Aguirre, na temat zachowania Viniego na boisku.

7

@MrPGG
co jeszcze więcej, w lidze straciła tylko jednego gola.

5

A Barcelona w 2023 roku nadal jest niepokonana. Dziękuję za uwagę.

1

@Comfortable_
Też mam taką nadzieję. Trzymajmy kciuki za chłopaków, bo potencjał w nich jest ogromny. Widać, że drużyna zrobiła progres i w końcu są zespołem. Wyniki też nie są złe, więc pozostaje się cieszyć, że coraz mniej kłopotów mamy. :) To idzie w dobrą stronę.

1

@Comfortable_
No tak jak mówię, mecz kuriozum w naszym wykonaniu :D

Po pierwszym meczu byliśmy tak blisko, a po rewanżu zostały nam szok i niedowierzanie. Chłopaki z Live skorzystali z "czerwonego dywanu" i zrobili to, co do nich należało.

Dla mnie to drugi najgorszy mecz. Pierwszy to jest wspomniany przez Ciebie Bayern i 2-8 w jednym meczu. Tu już nie będę próbował tego opisać, bo musiałbym użyć słów, za które dostałbym bana. Tam to już poczułem się jakby ktoś mokrą ścierą walną mnie prosto w twarz, a najgorsze w tym wszystkim było to, że z powagi przeszedłem w śmiech z tego, co działo się na boisku. Ta katastrofa skutkowała tym, że później większość meczów oglądałem już z obojętnością, którą ciężko mi było zwalczyć. Nie chciało mi się oglądać piłki. :D

1

@Comfortable_
Tam to obrona była największym problemem. Straciliśmy takie gole, że łapałem się za głowę. Gdyby defensywa była skuteczniejsza w swoich poczynaniach, to wiadomo, może byłoby inaczej. Fakty są jakie są. Daliśmy się zerżnąć totalnie i jak napisałem wyżej - nawet gdybyśmy strzelili gola więcej, to i tak patrząc na naszą grę, by nas capnęli. Nas w tym meczu tak naprawdę w defensywie nie było.

0

@Rust_Cohle
Mnie w tym wszystkim najbardziej boli to, że tak jak mówisz, wyszliście rezerwami w ataku xD Do dziś nie jestem w stanie zrozumieć tego, jak to wszystko mogło się tak potoczyć i nie zrozumiem nigdy. :D

1

@Comfortable_
To był mecz kuriozum. Jakieś totalne nieporozumienie. Daliśmy się zgwałcić w tym rewanżu, no ale wtedy drużyna @Rust_Cohle pokazała jaja. Szczerze? Wtedy jakby potrzebowali więcej goli, to i tak by nam strzelili. To był jeden z najboleśniejszych ciosów, jakie ktoś zadał kiedykolwiek Barcelonie według mnie. Jak to oglądałem, to czułem jakąś taką dziwną bezradność.

1

@Rust_Cohle
Jak wy ich przejdziecie, to się mocno zdziwię :D Wy po prostu nie umiecie z nimi wygrywać. Niby ich dominujecie, ale z tego nigdy nic nie wynika + jeszcze ta wasza forma, która lekko mówiąc, stawia was w sytuacji złej.
Trzymam za was kciuki, ale wątpię, że to ugracie :)

1

Raphinha był tragiczny w tej pierwszej połowie. Nic nie wnosi do gry, oprócz bezmyślnego zachowania.

1

Gra jest dobra, ale brakuje gola. 30 minut totalnej dominacji genetycznej nie przełożyło się na bramkę i to jest trochę niepokojące. Później było widać, że troszeczkę opadliśmy z sił i Sevilla zaczęła dochodzić do głosu.

5

@Pawel13sz
No jednak co klasa, to klasa. :)

0

@Walker
4 poprawna odpowiedź. Fantastyczna seria. Oczywiście gratuluję, to poprawna odpowiedź :)

0

Co to za słówko z języka angielskiego? (5)
--N-A--

A,K,P,F,C,E

1. W odpowiedzi należy umieścić tylko jedno słowo! Proszę tego przestrzegać, ponieważ jeśli ta będzie zawierać więcej niż dwa słowa, to wówczas nawet, gdy będzie tam szukane hasło, nie będę mógł tego uznać.

2. Literki podane wyżej wchodzą w skład szukanego słowa. Pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, jest wśród nich także jedna fałszywa litera. Wymienione literki mogą wystąpić w słowie więcej niż raz.

1

@Dironixu
Jakby dostał, to uznane by to było za kolejne prowokacje... tym razem ze strony sędziego. :DD

1

@Jakchcesz
Ale widać, że ma ochotę na pokazanie kartoniku, tylko że tak jakby nie mógł. Dziwnie się ci sędziowie zachowują. Robercig już by wyleciał. xD

8

Nie ma co się dziwić, że Vini jest dzisiaj jednym z najbardziej znienawidzonych piłkarzy w la lidze. Przecież jemu to już nawet kibice tej Majorki życzą najgorszego i nie jest to przypadkowe. Swoim zachowaniem pokazał, że jest pajacem boiskowym i teraz za to płaci. Najgorsze jest to, że wielu próbuje z niego zrobić niewiniątko. Nie dostrzegają, że on sam stworzył ten problem i żeby nie było, tak, często kibice i zawodnicy przeciwnych drużyn przesadzają, nie popieram tego. Swoje niezadowolenie można okazywać na wiele delikatniejszych sposobów, ale z drugiej strony nie dziwię im się. Dzisiaj też Vini leżał kilka razy, próbując wymusić faul i skakał do innych.

11

@Kapitan hawk
Kontrowersji lepiej uniknąć :D Wolę spokojne zwycięstwo. Nie chcę się denerwować podczas meczu.

5

Tymczasem: Po kilku próbach udało mi się wejść na kafejkę. Nastoje wśród kibiców Realu nie są dobre, łagodnie mówiąc :D

5

Notatnik padł teraz i padnie po naszym meczu. Dziś za dużo nie poczytamy xD

2

No i Real na starcie drugiej rundy już wywalił się. Bardzo dobre dla nas wieści. Teraz tylko nie spaprać tego i wygrać z Sevillą, co też do najłatwiejszych należeć nie będzie raczej, ale wierzę, że damy radę.

0

@Kamiloza91
No daleko. PÓŁ sezonu dokładnie. Jest to bardzo mało prawdopodobne, że będziemy tak punktować w drugiej rundzie, bo tak jak mówi wielu - my wykręciliśmy wynik ponad stan. Wynik, który jest fenomenalny i nawet gdybyś się spiął, to trudno mu będzie nawet dorównać. Jak sam napisałeś - w pierwszej rundzie straciliśmy pkt. tylko w trzech meczach. W drugiej rundzie będzie ciężej i nie wierzę, że po drodze nie spadniemy kilka razy więcej z rowerka (w sensie, że nie stracimy pkt.). Oczywiście, Real też się wywali, ale do końca sezonu jeszcze daleko i wszystko może się wydarzyć. Zobaczymy, co Xavi zrobi, kiedy drużyna nie będzie miała już sił, co będzie miało miejsce już niedługo, bo widać po niektórych piłkarzach, że są lekko przemęczeni.
Moje gadanie o mało prawdopodobnym wyniku w drugiej rundzie nie jest mega niesprawiedliwe, wręcz odwrotnie - jest normalne. Trzeba patrzeć na to obiektywnie. Jeszcze masa czasu przed nami i nie wyrokowałbym już, bo wszystko może się zmienić. Real po ligowym zwycięstwie z nami też miał kilka pkt. przewagi, ale ją roztrwonili i dziś do nas mają -5pkt, a to wszystko wydarzyło się przez jedną część sezonu.
Napisałem na starcie - nasze mistrzostwo to scenariusz bardzo możliwy, ale jeszcze daleko jest do jego zrealizowania.

Media