11

Najbardziej w dzisiejszym meczu zaimponował mi Cubarsi. Jak na swój wiek gra bardzo odpowiedzialnie i widać w nim potencjał by był obrońcą na lata w naszej Barcelonie.

2

Dawno nie zagraliśmy tak dobre meczu, jak ten dzisiejszy. Spotkanie wyglądało w końcu tak, jakbyśmy mieli plan i doskonale wiedzieli jak go realizować. Chciałoby się częściej oglądać właśnie taką Barcelonę.

40

Ja dalej nie mogę uwierzyć, że my tego meczu nie wygraliśmy. Przecież to Napoli było tak cienkie, że remis tu jest jak porażka. Po strzelonym golu totalnie siedliśmy. Zamiast cisnąć, by wykończyć drużynę z Neapolu, to my oddaliśmy im inicjatywę. Fizycznie leżymy. Xavi za długo czekał ze zmianami.

0

Martwi mnie trochę to, że nasz cały atak opiera się tylko i wyłącznie na przebojowości Yamala. Nasza linia ofensywna nie działa tak jak należy, można by rzec, że nie działa w ogóle.

1

Dzisiejszy występ Yamala to było coś cudownego. Dwa gole, z czego jeden przepięknej urody. Szkoda, że uciekły nam tak ważne 2pkt., ale jeśli obrona gra takie wodorosty, to trudno jest cokolwiek zdziałać.

0

0

A ja tam jestem na tak, jeżeli chodzi o te niebieskie kartki. Powinna być jakaś kara czasowa za niektóre akcje na boisku, chociażby za faule na jak to dzisiaj zwykliśmy mawiać "pomarańczowe kartki".

2

Po raz kolejny sędzia okazał się być tragiczny w naszym meczu. Poziom sędziowania w Hiszpanii jest okropny, no ale umówmy się, każdy kto ogląda dłużej la ligę nie spodziewał się niczego innego. Najgorsze jest to, że nie ma żadnego promyka nadziei, że to się zmieni na lepsze.

4

Świetny mecz rozegrał dzisiaj Yamal. Fajnie ogląda się zawodnika, który na boisku potrafi bawić się piłką. Ta kontrola, opanowanie, spokój z piłką przy nodze... no są po prostu godne podziwu.

0

@Cule1234
Laporta i jego analiza po meczu: No jest hu***o.

0

Drużyna jest w budowie.

0

@ElKamil
Bayernu nie przebije, więc luz. ;D

2

Od 60 minuty zachciało im się grać, odrobili dwie bramki straty, strzelili trzeciego gola i to wszystko tylko po to, żeby się wypieprzyć w końcówce meczu jak ostatnie dzbany...

1

Co ten Pena odpieprzał to aż głowa boli. Nie wiem, nie mogę, człowieka aż nosi po tym meczu.

14

A ja nadal się zastanawiam jak to jest możliwe, że mając taką kadrę można grać takie wodorosty?

0

@Kitek1640
Już niedługo. Mam plan w lutym ruszyć z trzecią serią, ale dokładnej daty jeszcze nie mam. :)

3

Powiem wam, że coraz ciężej się to ogląda. Jedyny pozytyw meczu to gra Yamala. Tak naprawdę tylko dla niego człowiek się zmusi do oglądania drugiej połowy.

34

Pau Cubarsí też zagrał dzisiaj dobry mecz. Uważam, że należy pochwalić go za to spotkanie, bo naprawdę fajnie się pokazał i to na tle wcale niełatwego rywala.

30

A ja wciąż jestem pod wrażeniem dzisiejszego występu Yamala. Świetnie oglądało się go. Szkoda, że nie zwieńczył spotkania golem, ale jak tak dalej będzie grał to i bramki prędzej czy później się pojawią.

4

Rekin ludożerca widziany był dzisiaj w Hiszpanii. Mówi się, że są trzy ofiary śmiertelne. Incydent z Benito Villamarín wstrząsnął lokalną społecznością. Nikt jednak nie chce udzielać większej ilości informacji. Gdzie podział się rekin? Dokąd tym razem popłynie? Jedno jest pewne - ludność w Hiszpanii musi mieć się na baczności.

3

@ranger3120
Lepiej żeby nie atakował, bo znając jego zakocha się, a tam wyraźnie jest napisane, że "Nie szukam niczego na stałe". :D

6

Tylko Flick z tych nazwisk. Mam wrażenie, że odeszlibyśmy od tego zepsutego DNA Barcy, a tego potrzebujemy jak tlenu. Nic nie stoi na przeszkodzie, a przecież lepiej spróbować czegoś nowego, niż brnąć w to samo bagno po raz kolejny i po tym zastanawiać się co znowu poszło nie tak.

0

@sintesox
Ale cicho, nie wolno tak. Burzysz rodzinną atmosferę.

0

@Bobo25
Tak samo. My byliśmy fatalnie przygotowani do tego meczu. Xavi kompletnie zawalił to spotkanie taktycznie.

3

Wnioskiem, który wyciągnąłem po tym meczu jest to, że Xavi nie powinien być już trenerem Barcelony.

1

@macio_944
A dziękuję bardzo :D

0

Barca przygrywa, humor zepsuty, a pech chciał, że do tego wszystkiego poskładała mnie grypa, czy inne dziadostwo. Oj ciężkie jest życie... ;)

0

DEKLASACJA - Nie trzeba nic więcej dodawać. Myślę, że wszyscy jesteśmy zgodni, że ten projekt nie ma sensu.

0

Dzisiaj Gundo zagrał dobry mecz. Trzeba pochwalić także Felixa i Yamala, dali bardzo dobre zmiany.

2

Ale Gundo zaliczył straszny zjazd u nas. Przed chwilą wygrywał LM z City i był jednym z lepszych zawodników, a teraz... gra zdecydowanie poniżej oczekiwań.

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?