0

hardo było, ale jakoś wyszliśmy z przewagą

coraz bliżej do końca, ciekawe czy Barcy się uda utrzymać na 1 miejscu.

oby !!!

VeB !!!

0

Ban!

0

Będą puszczać mecz na Cyfrze?

Czy przez żałobę nie?

0

Piękny mecz !

Oby tak dalej!!

VeB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?